Bergüzar Korel Belediye Başkanına İsyan Etti - Son Dakika

Bergüzar Korel Belediye Başkanına İsyan Etti

6 yıl önce

1
Bergüzar Korel, Sirkeci'deki arabalı vapur iskelesinde yaşanan olayda 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz'ın hayatını kaybetmesine isyan etti.

2
Minik kızın annesini yakından tanıyan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner'in "Oluyor böyle şeyler bunlar görünmez kazalar." demesine karşın twitterdan şöyle cevap verdi.

3
"Bu görünmez bir kaza değil. Senkron hatası da değil. Bu olayın peşini bırakmayacağız. Bizim CAN'ımız gitti Ece'miz gitti. Bir anne evlatsız kaldı, diğer annemiz yaşamak için mücadele ediyor."

4
"Kaza, feribotun kapak kapanmadan iskeleden ayrılması sonucu meydana geldi. Biraz insan olun biraz yürekli olun! Biraz!"

5
"Ece'mizin lösemi olduğuna dair çıkan söylentiler gerçeği yansıtmamaktadır. Son derece sağlıklı, mutlu bir çocuktu. Hepimizin prensesiydi..."

6
"Sağlıklı bir yavru için lösemi deyip 'zaten ölecekti' imasında bulunan zihniyet. Ben size ne diyeyim, ne edeyim? Vicdansızlar!" diyerek sitem etti.

7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 16.03.2014 03:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri