Son Dakika Haberleri: Bergüzar Korel'den, Eşine Sürpriz Doğum Günü Partisi

Bergüzar Korel'den, Eşine Sürpriz Doğum Günü Partisi

5 yıl önce

1
'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç, yeni yaşını eşi Bergüzar Korel'in Ortaköy'deki Bloom adlı mekânda düzenlendiği sürpriz partiyle kutladı.
2
Partiden habersiz mekâna gelen Ergenç, içeri girdiğinde Mehter Marşı'yla karşılandı. Sürpiz karşısında şaşıran Ergenç, eşine sarılarak teşekkür etti.
3
Ünlü oyuncu, doğum günü pastasının mumlarını da eşiyle birlikte söndürdü. Eğlenceli geçen doğum günü partisinde bir ara sahneye çıkan Bergüzar Korel, Ebru Gündeş'in "Seni İstiyorum" şarkısını söyledi.
4
Eşinin sürprizi karşısında çok şaşırdığını ve mutlu olduğunu anlatan oyuncu, "Bergüzar çok güzel bir sürpriz yapmış. Harika bir geceydi. Mehter Marşı eşliğinde ‘İyi ki doğdun Halit' diyerek yeni yaşımı kutladılar." dedi.
5
Sürpriz partiye çiftin birçok yakın arkadaşı katıldı. İşte o isimler...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü Oyuncunun Annesine Olan Benzerliği ''Yok artık!'' Dedirtti Aşk-ı Memnu'nun Hilmi Önal'ı Olarak Tanımıştık, Son Hali Yürek Burkuyor Ünlülerin Bilinmeyen Sağlık Sorunları Bursa'da Doğdu, Burslu Okudu, Şimdi Türkiye'nin En Önemli İsimlerinden Biri NBA Yıldızı Shumpert, Karısı ve Cinsel İçerikli Film Oyuncusuyla Üçlü İlişkiye Girmekle Suçlandı! Ortalık Karıştı