Bergüzar Korel'den, Eşine Sürpriz Doğum Günü Partisi - Son Dakika

Bergüzar Korel'den, Eşine Sürpriz Doğum Günü Partisi

01.05.2014 08:59

1
'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç, yeni yaşını eşi Bergüzar Korel'in Ortaköy'deki Bloom adlı mekânda düzenlendiği sürpriz partiyle kutladı.

2
Partiden habersiz mekâna gelen Ergenç, içeri girdiğinde Mehter Marşı'yla karşılandı. Sürpiz karşısında şaşıran Ergenç, eşine sarılarak teşekkür etti.

3
Ünlü oyuncu, doğum günü pastasının mumlarını da eşiyle birlikte söndürdü. Eğlenceli geçen doğum günü partisinde bir ara sahneye çıkan Bergüzar Korel, Ebru Gündeş'in "Seni İstiyorum" şarkısını söyledi.

4
Eşinin sürprizi karşısında çok şaşırdığını ve mutlu olduğunu anlatan oyuncu, "Bergüzar çok güzel bir sürpriz yapmış. Harika bir geceydi. Mehter Marşı eşliğinde ‘İyi ki doğdun Halit' diyerek yeni yaşımı kutladılar." dedi.

5
Sürpriz partiye çiftin birçok yakın arkadaşı katıldı. İşte o isimler...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Bergüzar Korel'den, Eşine Sürpriz Doğum Günü Partisi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"1915 Çanakkale Köprüsü"nün yüksekliği 300 metrelik Eyfel Kulesi'ni geçti Bircan sonunu hesap edemedi! Sadakatsiz'in Derin'ine yaptığı "Tokatlayacağım" yorumu ortalığı karıştırdı Yıldız Savaşları'nın Darth Vader'ı David Prowse hayatını kaybetti Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı Bir anda köpürmeye başladı! Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü Eğirdir can çekişiyor