Son Dakika Haberleri: Bergüzar Korel'den, Eşine Sürpriz Doğum Günü Partisi

Bergüzar Korel'den, Eşine Sürpriz Doğum Günü Partisi

6 yıl önce

1
'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç, yeni yaşını eşi Bergüzar Korel'in Ortaköy'deki Bloom adlı mekânda düzenlendiği sürpriz partiyle kutladı.

2
Partiden habersiz mekâna gelen Ergenç, içeri girdiğinde Mehter Marşı'yla karşılandı. Sürpiz karşısında şaşıran Ergenç, eşine sarılarak teşekkür etti.

3
Ünlü oyuncu, doğum günü pastasının mumlarını da eşiyle birlikte söndürdü. Eğlenceli geçen doğum günü partisinde bir ara sahneye çıkan Bergüzar Korel, Ebru Gündeş'in "Seni İstiyorum" şarkısını söyledi.

4
Eşinin sürprizi karşısında çok şaşırdığını ve mutlu olduğunu anlatan oyuncu, "Bergüzar çok güzel bir sürpriz yapmış. Harika bir geceydi. Mehter Marşı eşliğinde ‘İyi ki doğdun Halit' diyerek yeni yaşımı kutladılar." dedi.

5
Sürpriz partiye çiftin birçok yakın arkadaşı katıldı. İşte o isimler...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25Haber Yayın Tarihi: 01.05.2014 08:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı! Rus kadın vücut geliştirici erkeklere taş çıkartıyor! Mucize Doktor'da Ferman'ın serebral palsi hastası kardeşi Fatoş, bakın kim çıktı!