Son Dakika Haberleri: Bergüzar Korel'den, Eşine Sürpriz Doğum Günü Partisi

Bergüzar Korel'den, Eşine Sürpriz Doğum Günü Partisi

5 yıl önce

1
'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç, yeni yaşını eşi Bergüzar Korel'in Ortaköy'deki Bloom adlı mekânda düzenlendiği sürpriz partiyle kutladı.
2
Partiden habersiz mekâna gelen Ergenç, içeri girdiğinde Mehter Marşı'yla karşılandı. Sürpiz karşısında şaşıran Ergenç, eşine sarılarak teşekkür etti.
3
Ünlü oyuncu, doğum günü pastasının mumlarını da eşiyle birlikte söndürdü. Eğlenceli geçen doğum günü partisinde bir ara sahneye çıkan Bergüzar Korel, Ebru Gündeş'in "Seni İstiyorum" şarkısını söyledi.
4
Eşinin sürprizi karşısında çok şaşırdığını ve mutlu olduğunu anlatan oyuncu, "Bergüzar çok güzel bir sürpriz yapmış. Harika bir geceydi. Mehter Marşı eşliğinde ‘İyi ki doğdun Halit' diyerek yeni yaşımı kutladılar." dedi.
5
Sürpriz partiye çiftin birçok yakın arkadaşı katıldı. İşte o isimler...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir Tost Düşünün Ki Fiyatı Bin 140 TL Bedelli Askerlik Yerleri Belli Oldu, Sosyal Medya Yıkıldı Ünlü Rapçi Instagram'da Soyundu! Bağımlılığı Nedeniyle İç Çamaşırına Yılda 15.000 TL Harcıyor Tuvaleti Bu Halde Gören Kaçıyor! Gerçek Olduğuna İnanmak İstemeyeceğiniz 10 Tasarım