Son Dakika Haberleri: Bergüzar Korel, Ön Dişleri İçin Operasyon Geçirmiş

Bergüzar Korel, Ön Dişleri İçin Operasyon Geçirmiş

7 yıl önce

Güzel oyuncu Bergüzar Korel'in sırrını dikkatli gözler ortaya çıkardı.

1
Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu ile başrolü paylaşan Bergüzar Korel'in küçük sırrı ortaya çıktı.
2
2009 yılında Binbir Gece dizisiyle geniş bir hayran kitlesine kavuşan Bergüzar Korel oyunculuğunun yanı sıra duru güzelliğiyle ve insanın içini ısıtan gülümseyişiyle dikkat çekti.
3
Estetiksiz bir güzelliğe sahip olması da onu bugünlere getiren bir diğer unsur oldu. Ancak Korel yakın bir zamanda bugüne kadar fark edilemeyecek kadar küçük bir değişiklik yaptı yüzünde. Sadece gülümsediğinde ortaya çıkan bu değişiklik ise ancak çok dikkatli gözlerin fark edebileceği bir farklılıktı.
4
Bergüzar Korel, kısa olan ön dişlerini bir müdahale ile uzatmıştı. Bunu da Korel'in rol aldığı Karadayı dizisini nefes almadan izleyen hayranları fark edebildi. Hatta bu durum sosyal medyada da günün konusu oldu.
5
Ebru Destan'ın "Bergüzar ön dişlerini uzattırmış. Çok da güzel olmuş. Dişçisi kim acaba" notu ise Korel'in küçük sırrını ortaya çıkardı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19Haber Yayın Tarihi: 04.10.2013 10:51 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi! Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor! En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı