Berkay: Asena Sürekli Peşimde - Son Dakika

Berkay: Asena Sürekli Peşimde

28.03.2014 07:47

1
Akmerkez'deki bebek odası skandalının baş mimarları Asena Erkin ve Berkay olayının ardı arkası kesilmiyor.

2
Yaşanan olay sonrası şarkıcı Berkay, Caner-Asena Erkin çiftinin olduğu mekanlara gitmemek için önceden arayıp, Erkin çiftinin orada olup olmadığını sorduğu iddia edilmişti.

3
Basında çıkan bu haberler üzerine Asena Erkin'i kovalayan adam ilan edilen Berkay'ın, aslında kovalanan olduğu, yaptığı iddialı açıklamalarla ortaya çıktı.

4
Popçu, önceki gece eğlenmek için Nişantaşı'ndaki Limoncello adlı mekana gitti. Mekanın işletmecisi Mehmet Davran'ı arayarak iki gün önceden rezervasyon yaptıran Berkay, 11 arkadaşıyla mekana geldi.

5
Bu durum sonrasında işletmeci mekana gelmek isteyen Asena Erkin'e mesaj atarak Berkay'ın orada olduğunu söyledi ve gelmemesi konusunda uyarıda bulundu.

6
Yapılan uyarıya rağmen eşi Caner Erkin'i de alarak mekana gelen Asena Erkin, gece sonunda büyük bir olayın çıkmasına neden oluyordu.

7
Erkin çiftinin mekana geldiğini görünce hemen oradan ayrılan ve yaklaşık bir saat sonra tekrar mekana gelen Berkay, Erkin çiftinin yanına gitmek isteyince mekandan içeri alınmadı.

8
Mekanın işletmecisi ve güvenlik görevlileri Berkay'ın Asena Erkin'in yanına gitmek istemesini engellerken, zor sakinleştirildi. Yaklaşık 20 dakika işletmeciyle konuşan ve tartışan popçu sonunda sakinleşerek arkadaşlarının yanına gitti.

9
Olay sonrası mekandan hemen ayrılan Erkin çifti, hızlıca araçlarına binerek gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı.

10
Asena Erkin'in zafer işareti yaparak poz vermesi dikkat çekerken, mekandan 15 dakika sonra ayrılan Berkay, zehir zemberek açıklamalar yaptı.

11
Popçu, "Ben akşam 21:20'de buraya geldim. İki gün öncede rezervasyon yaptırdım. Mekanın işletmecisi benden sonra Asena'yı arayıp önceden geleceğimi söylemiş." dedi.

12
Berkay açıklamalarına, "O kadın beni kovalıyor abi, sizde beni o o......ya ezdirmeyin sizden rica ediyorum." şeklinde devam ettti.

13
"Size telefonumu göstereyim bakın bana hep fotoğraflarını gönderiyor işte size kanıtı." diye devam eden Popçu, "Herkes benim kovaladığımı zannediyor ama ben ondan kaçtıkça o geliyor. Size annemin üzerine yemin ediyorum, annemin ölüsünü ellerimle yıkayayım." ifadelerini kullandı.

14
ünlü popçu ayrıca, "Mekanın işletmecisi Mehmet Davran'a sorabilirsiniz o Asena'yı aradı ve benim burada olduğumu bildiği halde geldi. O o..... kadın burda iki gün önce biriyle sarmaş dolaş eğlendi. Kimse neden bunu görmedi? Caner kampa gidiyor Asena hemen dışarı benim olduğum yerlere geliyor." dedi.

15
Berkay sözlerini, "Ben artık bunlardan uzak durmaya çalışıyorum çünkü Derya Şensoy benim sevgilim saklamıyorum. İki haftadır beraberiz, ben ona aşığım. Hatta şimdi benim evimde uyuyor, artık bunların içinde olmak istemiyorum" diyerek bitirdi.

16
Yaşanan olaylar sonrası mekandan araçlarına binerek ayrılan Caner ve Asena Erkin çifti ise, Osmanbey çıkışında uygulanan trafik kontrolüne takıldı.

17
Futbolcunun kullandığı araç durdurulduktan sonra yapılan evrak kontrolü sırasında ilginç bir olay yaşandı.

18
Yoldan araçlarıyla geçerken ikiliyi görerek duran bir genç, Erkin çiftiyle sokak ortasında selfie poz çekti.

19
Bu durum karşısında çok şaşırdığı görülen futbolcunun halleri objektiflere yansırken, yapılan alkol kontrolünde Caner Erkin'in alkolsüz olduğu ortaya çıktı.

20
İşte olaylı geceden fotoğraflar...

21
22
23
24
25
26

Son Dakika Berkay: Asena Sürekli Peşimde - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement