Berlin'de Hoşgörü ve Din Özgürlüğü Gösterisi - Son Dakika

Berlin'de Hoşgörü ve Din Özgürlüğü Gösterisi

13.01.2015 20:26

1
Paris'teki terör saldırısı Almanya'daki İslam cemaatlerinin başkent Berlin'de ortaklaşa düzenlediği dev gösteriyle kınandı. Gösteride 3 semavi dinin bir araya gelmesi de dikkatlerden kaçmadı.

2
Berlin Türk Cemaati ve Müslümanlar Merkez Konseyi tarafından organize edilen etkinlikte konuşan Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck, binlerce katılımcıya "Hepimiz Almanya'yız" diye seslendi.

3
Gösteriye Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck'un yanı sıra Başbakan Angela Merkel, Başbakan Yardımcısı Sigmar Gabriel olmak üzere bakanlar ve siyasi parti temsilcileri de katılarak, "Teröristlerin toplumu bölmesine müsaade etmeyiz" mesajı verdi.

4
Berlin'in tarihi Brandenburg Kapısı yanındaki Paris Meydanı'nda yapılan gösteriye Merkel'le birlikte hemen hemen tüm bakanlar katıldı.

5
Binlerce kişinin katıldığı etkinlikteki konuşmacılar, hoşgörü ve birlik çağrısı yaptı.

6
Gösteride hükümet ortağı Sosyal Demokrat Parti (SPD) Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Gabriel, Uyumdan Sorumlu Devlet Bakanı Aydan Özoğuz ve siyasi parti temsilcileri hazır bulundu. Gösteride Paris saldırısının demokrasiye ve İslami değerlere bir saldırı olduğu vurgulandı.

7
Aydan Özoğuz ve Aile Bakanı Manuela Schwesig

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34

Son Dakika Berlin'de Hoşgörü ve Din Özgürlüğü Gösterisi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı