'Berlusconi ile ilişki yaşamadım' - Son Dakika

'Berlusconi ile ilişki yaşamadım'

04.04.2013 19:40

1
İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi'nin villasında düzenlediği ileri sürülen "Bunga-Bunga" partilerine katıldığı iddia edilen Faslı dansçı Karima El-Mahroug, İtalya'nın Milan kentinde davanın görüldüğü mahkeme binası önünde bir basın toplantısı düzenledi.
2
"Ruby" ismiyle tanınan Karima El-Mahroug "Bunga-Bunga" davasında hakimlerin şimdiye kadar kendisini dinlemediğini ileri sürerek, "Ben para karşılığında hiçbir zaman cinsel ilişkiye girmedim ve Silvio Berlusconi'yle asla beraber olmadım" dedi.
3
"Berlusconi'ye karşı bir savaş yürütülüyor. Ben de bu savaşa alet edildim ancak hayatımın mahvedilmesini istemiyorum" diyen Karima El-Mahroug, "Gerçekleri dile getirmem için hakimlerin beni dinlemesini istiyorum" şeklinde konuştu.
4
İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi'nin reşit olmayan bir hayat kadınıyla para karşılığında ilişkiye girmek suçlamasıyla yargılandığı davada, baştan beri kendisinin "hayat kadını" ilan edildiğini belirten Faslı Karima El-Mahroug, basın toplantısında gazetecilerin kendisine yönelttiği soruları ise cevapsız bıraktı.
5
"Bunga-Bunga" davasında yargılanan İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi 2010 yılında 17 yaşındaki "Ruby" lakaplı Karima El-Mahroug'le para karşılığında cinsel ilişkiye girmekle suçlanıyor.
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika 'Berlusconi ile ilişki yaşamadım' - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement