Berlusconi'nin Başını Yaktı! - Son Dakika

Berlusconi'nin Başını Yaktı!

25.06.2013 08:13

Milano'daki villası Arcore'de verdiği meşhur 'bunga bunga' partileri, İtalyan siyasetinin en renkli simalarından Silvio Berlusconi'nin başını yaktı.

1
Milano'daki villası Arcore'de verdiği meşhur 'bunga bunga' partileri, İtalyan siyasetinin en renkli simalarından Silvio Berlusconi'nin başını yaktı.
2
Berlusconi, reşit olmayan 'Ruby' takma adlı Fas asıllı dansçı Kerime El Mahruk'la para karşılığı cinsel ilişkiye girmek ve yetkilerini kötüye kullanmaktan toplam yedi yıl hapis cezasına çarptırıldı.
3
Ayrıca hakkında ömür boyu siyasetten men kararı da alınan 76 yaşındaki deneyimli politikacının bu kararı temyiz hakkı bulunuyor.
4
Geçtiğimiz günlerde “vergi kaçakçılığı” suçundan dört yıl hapse ve beş yıl siyasetten men cezasına çarptırılmış olan Berlusconi'ye adalet kanadından bir kötü haber de Milano 4'üncü Ceza Mahkemesi'nden geldi. 27 aydan beri toplam 50 celse gerçekleştirilen ve 'Rubygate' olarak anılan dava karara bağlandı.
5
Yaklaşık yedi saat boyunca vereceği kararı müzakere eden Mahkeme Heyeti, Berlusconi'yi yedi yıl hapse mahkum ettiklerini açıkladı.

Son Dakika Berlusconi'nin Başını Yaktı! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi