Son Dakika Haberleri: Berlusconi'nin Cinsel İçerikli Partilerini İfşa Eden Genç Modelin Ölümünde Cinayet Şüphesi

Berlusconi'nin Cinsel İçerikli Partilerini İfşa Eden Genç Modelin Ölümünde Cinayet Şüphesi

1 ay önce

İtalya eski başbakanı Silvio Berlusconi'nin, cinsel içerikli partilerini mahkemede ifşa eden Fas asıllı güzel model İmane Fadil, şiddetli karın ağrısı şikayetiyle kaldırıldığı hastanede, hayatını kaybetti. Milano Savcılığı, Fas asıllı modelin ölümüyle ilgili olarak cinayet şüphesiyle soruşturma açtı.

1
29 Ocak'ta kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 34 yaşındaki ünlü model İmane Fadil, ölümündeki cinayet şüphesiyle yeniden gündeme geldi.
2
İtalya eski başbakanı Berlusconi'nin cinsel içerikli partilerini, mahkemede ifşa eden Fas asıllı model İmane Fadil, kendisininde davet edildiği 'bunga bunga' isimli partilere dair bir kitap çıkarmayı düşünüyordu.
3
Genç model, şiddetli karın ağrısı ve şişkinlik şikayetiyle Milano'da kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
4
İtalyan medyasına göre Berlusconi'nin partilerini ifşa eden İmane Fadil, hastanede tedavi gördüğü süreçte, ailesine ve yakınlarına zehirlenmiş olabileceğini söylemişti.
5
Fadil, ölmeden önce verdiği bir röportajda Berlusconi'nin evindeki cinsel içerikli partileri, ''onlarca kadının katıldığı bir çeşit tarikat'' olarak yorumlamıştı.
6
Savcı Francesco Greco, talihsiz modelin zehirlenerek öldürüldüğü ihtimali üzerinde dururken, son günlerinde büyük eziyet çektiğini ve hastane kayıtlarında birtakım anormalliklere rastlandığını belirtti.
Haber Yayın Tarihi : 22.03.2019 03:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Acun'dan Boşanan Şeyma, Cesur Pozlarıyla Mest Ediyor! Ateşli Model, Miami Sahillerinde Fırtına Gibi Esti! Tarih Tekerrür Etti! 50 Yıl Önce İnönü de Yaşadı 2019 Yılının En Az Yakan 20 Otomobil Modeli Çılgın Bediş'in Banu'su Bakın Şimdi Ne Yapıyor!