Berlusconi'ye Dikkat - Son Dakika

Berlusconi'ye Dikkat

16.06.2009 11:20

1
G8 zirvesi sonrası düzenlenecek partide dans edeceğini açıklayan Nuran Sultan, önceki gün hiç beklemediği bir uyarı aldı.

2
AKP'li Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, ünlü oryantale “ıtalya Başbakanı Berlusconi'den uzak dur” dedi.
3
Esenyurt'taki Korkmaz Alışveriş Merkezi, önceki gün yapılan resmi törenle açıldı. Açılışa Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'nun yanı sıra ünlü oryantal Nuran Sultan da katıldı. Ve bu organizasyon, sürpriz bir diyaloğun gelişmesine yol açtı. Kadıoğlu, Sardunya Adası'ndaki G8 partisinde dans edecek olan Nuran Sultan'ı çapkınlığıyla ünlü ıtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'ye karşı uyardı.

4
Berlusconi'nin 10 Temmuz'da vereceği partide dans edeceğini öğrendiği Nuran Sultan'ın yanına giden Belediye Başkanı Kadıoğlu, “Haberleri okudum, programını biliyorum. Ama orada işin çok zor. Sakın Berlusconi'ye fazla yaklaşma, çünkü adam çok çapkın. Dişi sineği bile görse affetmez. Ondan uzak durmalısın” dedi. Bu uyarı karşısında şaşkına dönen oryantal ise “Çok sağ olun başkanım” demekle yetindi.
5
Korkmaz Alışveriş Merkezi'nin açılışını Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve oryantal Nuran Sultan yaptı.

6
7
8
9
10

Son Dakika Berlusconi'ye Dikkat - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti