Bernabeu'da Ronaldo Çılgınlığı - Son Dakika

Bernabeu'da Ronaldo Çılgınlığı

07.07.2009 09:11

1
Real Madrid, rekor bonservis bedeliyle Manchester United'tan transfer ettiği Portekizli yıldız forvet oyuncusu Cristiano Ronaldo'yu basına ve taraftarlarına tanıttı.

2
Real Madrid'in maçlarını yaptığı Santiago Bernabeu Stadı, Cristiano Ronaldo'yu görmek isteyen taraftarlar, meraklılar ve Madrid'de yaşayan Portekizliler tarafından tamamıyla doldurulurken, 500 kadar İspanyol ve yabancı gazeteci de hazır bulundu.

3
5 Temmuz 1984 tarihinde Maradona'nın İtalya'nın Napoli takımına transferinde toplanan 80 bin kişilik taraftar topluluğunun, Ronaldo'nun tanıtımında geçildiği ve saha içine konan dev ekranın bir benzerinin de stat dışına konulduğu görüldü.

4
Real Madrid Kulübü'nün onursal başkanı olan ve her yeni futbolcunun tanıtımında geleneksel olarak hazır bulunan Alfredo Di Stefano'nun yanısıra futbol dünyasının efsanevi isimlerinden Portekizli Eusebio da Silva Ferreira da tanıtımın yapıldığı sahnede yer aldı.
5
Alkışlarla çağırılan ve ''9'' numaralı formayı alan Ronaldo, yaptığı kısa konuşmada, ''Burada olmaktan çok mutluyum. Real Madrid'e gelerek çocukluk düşümü gerçekleştirdim. Yalnızca benim için stadın dolacağını sanmıyordum. Gerçekten olağanüstü'' derken, stattaki tüm taraftarlarla birlikte ''Hala Madrid'' (Haydi Madrid) diye bağırdı.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

YORUMLAR
500

Son Dakika Bernabeu'da Ronaldo Çılgınlığı - Son Dakika


Advertisement