Beş Dakikalık Şöhretler - Son Dakika

Beş Dakikalık Şöhretler

26.03.2013 15:06

1
Pop art akımının kurucusu Andy Warhol bir zamanlar ''Herkes bir gün 5 dakikalığına ünlü olacak." dediğinde sanki bugünleri özetliyordu. İşte Biri Bizi Gözetliyor, Benimle Evlenir misin, Gelinim Olur Musun, Pop Star gibi yarışma programlarının bir anda parlayıp sonra unutulan ünlüleri.
2
SİNEM UMAŞ- Gelinim Olur musun adlı yarışma onun hayatını bir anda değiştirdi. Özellikle 'Kaynana Semra' ile atışmaları onu bir anda Türkiye'nin gündemine taşıdı.
3
Ancak yıldızı parladığı kadar ani bir şekilde söndü. Yarışmadan sonra adı bir fuhuş operasyonuna karıştı. Bir kaç gece kulübünde şarkıcı olarak sahneye çıktı.
4
KAYNANA SEMRA- Sinem'in katıldığı aynı yarışma ona da şöhretin kapılarını açtı. Sivri dili, kural tanımazlığı ve bildiğinden şaşmazlığı ile nefret edilerek sevildi.
5
Ama bu yarışmada kazandığı şöhret ona pahalıya mal oldu. Sinem'le evlenmek isteyen ve "Sen aşık olursan ben sana söylerim." dediği oğlu Ata'yı yarışmadan kısa bir süre sonra kaybetti.
6
Semra Hanım bir TV kanalında evlilik programı da sundu.
7
GAYE TOPBAŞ- O da BBC şöhretlerinden. Her şeye muhalefet etmesi, herkesle tartışması onu da nefret edilerek sevilen ünlüler arasına soktu.
8
Ama Gaye'nin şöhreti de yarışmayla birlikte tarihe karıştı.
9
UĞUR BODUR- Biri Bizi Gözetliyor şöhretlerinden biri daha. Maço tavırlarıyla yarışma yayınlandığı sürece ilgi odağı oldu. Ama onun şöhreti de kısa sürede bitti.
10
CANER TOYGAR ve TÜLİN KOCA- Tülin ile Caner'in evlenip evlenmeyeceği uzun süre Türkiye gündemini işgal etti. Ama onlar da kısa sürede unutulan şöhretler kervanına katıldı.
11
Caner kimi zaman karıştığı kavgalarla kimi zaman katıldığı TV programlarındaki tuhaf tavırlarıyla gündeme geldi. Kısa süren bir dizi serüveni oldu.
12
BBG KAAN- BBG programının üçüncü serisinin birincisi, son olarak konuk olarak katıldığı bir TV programında göründü.
13
FİRDEVS GÜNEŞ- Popstar yarışmasının en dikkat çekici star adaylarından biriydi. Albüm çıkardı ama istediği çıkışı bir türlü gerçekleştiremedi.
14
Firdevs şimdi gece kulüplerinde sahneye çıkıyor.
15
BAYHAN GÜRHAN- Pop star adaylarının en parlaklarından biriydi. Kendine özgü bir duruşu ve tarzı olan Bayhan ünlü Hayalet filminden Unchained Melody'yi bile seslendirdi.
16
Yarışma sırasında jüri üyelerinden biriyle girdiği tartışma ile de günlerce gündemde kaldı. "Hayal Edemiyorum" adlı bir albüm çıkardı ama o da hayalini gerçekleştirip bir pop star olamadı.
17
ARZU BUDAK- BBG ünlülerinden biri daha. Bir süre müzik kanallarında VJ'lik yaptı, bir sinema filminde oynadı. Ama o da istediği şöhreti bir türlü yakalayamadı.
18
MELİH DEĞİRMENCİ- İlk BBG'nin birincisi Melih'in müzik ve dizi deneyimi hüsranla sonuçlandı.
19
Kısacık şöhreti de tatlı bir anı olarak kaldı.
20
EDVARD BOZUKLUOĞLU- 05 Edi de Biri Bizi Gözetliyor birincisi. Fakat bu birincilikten sonra şöhreti uzun sürmedi.
21
ARMAĞAN UZUN- Popstar yarışmasıyla ünlenen ve geniş bir hayran kitlesine ulaşan Armağan Uzun, nişanlısı Duygu Çalışkan ile adım adım evliliğe yürüyor.
22
AYDAN KAYA- İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema TV bölümünde öğrenimini sürdüren Kaya, sesinin yanısıra çarpıcı fiziğiyle de dikkat çekmişti. Pop star olamadı ama Elveda Derken adlı dizide oynadı.
23
24

Son Dakika Beş Dakikalık Şöhretler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement