Beşiktaş, 2 Yıldız İçin Chelsea ile Anlaştı - Son Dakika

Beşiktaş, 2 Yıldız İçin Chelsea ile Anlaştı

14.01.2015 22:28

1
Başkan Fikret Orman'ın Londra'da bizzat yürüttüğü transfer çalışmaları, meyvesini verdi.

2
Ocak ayının ilk bombasını, AIK Stockholm'den kadrosuna kazandırdığı Alexander Milosevic'le patlatan Beşiktaş Yönetimi; sağ bek başta olmak üzere stoper, ön libero ve orta alana takviye yapmak için temaslarında önemli aşamalar kaydetti. İki isimle anlaşma sağlandı.

3
Daha önceden yaptığı açıklamada Maviler'le ortak bir proje yürüteceklerini ve bu doğrultuda Ada devinden oyuncu kiralamayı planladıklarını söyleyen Orman; Hollandalı savunmacı Nathan Ake ve Mısırlı yıldız Mohamed Salah'ın transferi konusunda İngiliz deviyle anlaşma sağladı.

4
Ülkenin saygın gazetelerinden Daily Star'ın haberine göre, Jose Mourinho'nun takıma gelişiyle kadroda kendilerine yer bulamayan bu ikilinin, sezon sonuna kadar Beşiktaş'a kiralanması konusunda anlaşmaların imzaya kaldığı duyuruldu.

5
Kadrosunda 7 yabancı bulunan Kara Kartal'ın; Tomas Sivok'u gönderip bu sayıyı 6'ya indirmeyi planladığı; aksi takdirde orta alanda forma giyen Salah'ın transferinin ertelenebileceği konuşuluyor.

6
7
8
9

Son Dakika Beşiktaş, 2 Yıldız İçin Chelsea ile Anlaştı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden