Beşiktaş'ın Gurur Gecesi - Son Dakika

Beşiktaş'ın Gurur Gecesi

09.07.2009 09:04

1
Çifte kupalı Beşiktaş, lig şampiyonluğunu Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlediği muhteşem baloyla kutladı.

2
Sarayın bahçesinde düzenlenen gece için futbolcular ve teknik heyet, denizden özel bir tekneyle geldi.
3
Burada yöneticiler tarafından karşılanan ekip, kaptanlar İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman ve Nobre'nin taşıdığı lig ve Fortis Türkiye Kupası ile birlikte, katılımcıların alkışları arasında yerlerini aldı.
4
Futbolcular geceye eşleriyle birlikte katılırlarken, teknik direktör Denizli kızı Lal ile geldi.

5
Meltem Cumbul ve Orhan Ertanhan'ın sunuculuğunu yaptığı gecede Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören bir konuşma yaptı.
6
Demirören Konuşmasında; uzun ve yorucu bir mücadele sonunda elde ettikleri çifte zaferin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, 'Büyük başarımızın bu mutlu gecesinde, tüm rakiplerimizi de sevgiyle, saygıyla anıyorum. Zira onlar, aynı zorlu mücadeleyi büyük bir rekabetle yaşayıp, paylaştığımız ebedi dostlarımızdır. Türk futbolu dünya spor aleminde yükselen bir değer haline gelmiştir. Beşiktaş ise bu değerlerin en önde gelen adıdır' dedi.
7
Bu arada Beşiktaşlı olmanın ayrıcalığını anlatan bir filmin barkovizyondan izletildiği gecede, Serdar Ortaç ve Hadise konser verdi. Ayrıca Birolcan da Beşiktaş için bestelediği marşı okudu. Gecede şampiyonluk pastası kesildi, havai fişek gösterileri de yapıldı.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Son Dakika Beşiktaş'ın Gurur Gecesi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement