Beşiktaşlı futbolcunun mesajlarını ifşa eden fenomen Beren Güney, eskiden erkek olduğunu itiraf etti - Son Dakika

Beşiktaşlı futbolcunun mesajlarını ifşa eden fenomen Beren Güney, eskiden erkek olduğunu itiraf etti

14.02.2020 11:08

Beşiktaş'ın yeni transferi Mohamed Elneny'nin kendisine attığı mesajları ifşa eden Instagram fenomeneni Beren Güney, seneler önce cinsiyet değiştirdiğini itiraf etti.

1
Beşiktaşlı futbolcu Mohamed Elneny'nin kendisine attığı mesajları "Ya bu futbolcuların benimle derdi ne acaba" diyerek paylaştığı fenomen güzelin büyük sırrı ortaya çıktı.
2
Instagram'da cesur paylaşımlar yapan ve 95,8 bin takipçisi olan Beren Güney, seneler önce cinsiyet değiştirdi.
3
Sosyal medyada çıkan cinsiyet değiştirdi iddialarının ardından Beren Güney de yaptığı paylaşımla gerçeği itiraf etti.
4
İşte Beren Güney'in cinsiyet değiştirme itirafı: BEFORE & AFTER
İşte Beren Güneyin cinsiyet değiştirme itirafı: BEFORE & AFTER
Artık sizden gizlim saklım yok ve herkesin her şeyi öğrenmesinin zamanının geldiğini düşünüyorum. Başta ailem olmak üzere en yakın arkadaşlarımın desteğiyle bu paylaşımı yapacak cesareti kendimde bulabildim.
5
Uzun yıllar boyunca hayalini kurduğum görüntüye sahibim ve kendimle gurur duyuyorum. Kimse dışardan göründüğü gibi değildir ve kimsenin içinde neler yaşadığını bilemezsiniz.

6
Eğer içinizden birine bile ışık tutabiliyorsam ve güç verebiliyorsam ne mutlu bana. Hayallerinizin peşinden gidin. Kendinize ve potansiyelinize inanmaktan asla vazgecmeyin!
7
1985 doğumlu Beren'in, eski isminin Tolga İmanoğlu olduğu ortaya çıktı.
8
Güzel fenomen yurt dışında ameliyat olup Türkiye'ye Beren Güney olarak geldi.
9
Beren Güney, Instgaram'da zaman zaman plastik cerrahi ile ilgili paylaşımlarda bulunuyor. Genç mankenin vücudundaki abartılı estetik operasyonlar da dikkat çekiyor.
10
İşte Beren Güney'in Instagram paylaşımları...
İşte Beren Güneyin Instagram paylaşımları...
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Beşiktaşlı futbolcunun mesajlarını ifşa eden fenomen Beren Güney, eskiden erkek olduğunu itiraf etti - Son Dakika


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı