Beşiktaşlı futbolcunun mesajlarını ifşa eden fenomen Beren Güney'in, eskiden erkek olduğunu itiraf etti - Son Dakika

Beşiktaşlı futbolcunun mesajlarını ifşa eden fenomen Beren Güney'in, eskiden erkek olduğunu itiraf etti

14.02.2020 09:45

Beşiktaş'ın yeni transferi Mohamed Elneny'nin kendisine attığı mesajları ifşa eden Instagram fenomeneni Beren Güney, seneler önce cinsiyet değiştirdiğini itiraf etti.

1
Beşiktaşlı futbolcu Mohamed Elneny'nin kendisine attığı mesajları "Ya bu futbolcuların benimle derdi ne acaba" diyerek paylaştığı fenomen güzelin büyük sırrı ortaya çıktı.
2
Instagram'da cesur paylaşımlar yapan ve 95,8 bin takipçisi olan Beren Güney, seneler önce cinsiyet değiştirdi.
3
Sosyal medyada çıkan cinsiyet değiştirdi iddialarının ardından Beren Güney de yaptığı paylaşımla gerçeği itiraf etti.
4
İşte Beren Güney'in cinsiyet değiştirme itirafı: BEFORE & AFTER
İşte Beren Güneyin cinsiyet değiştirme itirafı: BEFORE & AFTER
Artık sizden gizlim saklım yok ve herkesin her şeyi öğrenmesinin zamanının geldiğini düşünüyorum. Başta ailem olmak üzere en yakın arkadaşlarımın desteğiyle bu paylaşımı yapacak cesareti kendimde bulabildim.

5
Uzun yıllar boyunca hayalini kurduğum görüntüye sahibim ve kendimle gurur duyuyorum. Kimse dışardan göründüğü gibi değildir ve kimsenin içinde neler yaşadığını bilemezsiniz.

6
Eğer içinizden birine bile ışık tutabiliyorsam ve güç verebiliyorsam ne mutlu bana. Hayallerinizin peşinden gidin. Kendinize ve potansiyelinize inanmaktan asla vazgecmeyin!

7
Eski isminin Tolga İmanoğlu olduğu ortaya çıktı.
8
Güzel fenomen yurt dışında ameliyat olup Türkiye'ye Beren Güney olarak geldi.
9
İşte Beren Güney'in Instagram paylaşımları...
İşte Beren Güneyin Instagram paylaşımları...
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Beşiktaşlı futbolcunun mesajlarını ifşa eden fenomen Beren Güney'in, eskiden erkek olduğunu itiraf etti - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı