Beşiktaşlı Taraftarlar, Olimpiyat'ta Şova Hazırlanıyor - Son Dakika

Beşiktaşlı Taraftarlar, Olimpiyat'ta Şova Hazırlanıyor

05.08.2014 20:18

1
Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu rövanş maçında Feyenoord'u ağırlayacak. Karşılaşma saat 20:30'da başlayacak ve Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.

2
Siyah-Beyazlılar, Feyenoord'u geçecek Şampiyonlar Ligi'nde gruplara katılmak için son rakibini bekleyecek. Taraftarlar ise maçta görsel şölene imza atmaya hazırlanıyor.

3
Twitter'da #carsambaolimpiyata hastagını kullanarak organize olan taraftarlar, takımlarına olan desteklerini artırmak için renktaşlarını maça davet ediyor.

4
Maça passolig olmadan giriş yapılabilecek. Bilet fiyatları ise 25 ile 150 TL arasında değişiyor. Biletler, maç gününde Atatürk Olimpiyat Stadı'nın gişelerinde satılmaya devam edecek.

5
Beşiktaş taraftar grubu çArşı'nın öncülük ettiği koreografide 6000 adet siyah,beyaz ve damalı bayrak yer alacak.

6
Maç başlamadan önce ise Olimpiyat Stadı Doğu Tribünü'nde gözalıcı tribün şovu yapılacak.

7
8
9
10
11
12

Son Dakika Beşiktaşlı Taraftarlar, Olimpiyat'ta Şova Hazırlanıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar