Best Model of Turkey'in 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak tartışma yarattı - Son Dakika

Best Model of Turkey'in 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak tartışma yarattı

29.10.2020 09:52

33. Best Model Türkiye Yarışması'nın birincileri belli oldu. Kadınlarda birinciliği Melisa İmrak, erkeklerde ise Oğuzhan Bolat kazandı. 2020'nin 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak, hemen dikkatleri üstüne çekti.

1
25 kadın, 25 erkek finalistin Best Model Türkiye olmak için podyuma çıktığı gecede Umut Akyürek, Yılmaz Morgül ve Emre Kaya sahne aldı.
2
33. Best Model Türkiye birinciliğini, kadınlarda Melisa İmrak, erkeklerde ise Oğuzhan Bolat kazandı.
3
İkinciliği, Deniz Çatalbaş ve Yekta Baki, üçüncülüğü Sena Küçük ve Emre Özcanan kazandılar. Melissa Aslan, Mustafa Saraçoğlu Best Grace, Merve Yıldırım Best Photomodel oldu.

4
Öte yandan birinci seçilen Melisa İmrak'ın 15 yaşında olduğu öğrenildi. Yarışmada katılım şartlarına göre; 18 yaşından küçüklerin ailesinden muvaffakatname alma zorunluğu bulunuyor.

5
1.80 boyundaki İmrak da bu sayede yarışmaya başvurmuş.
6
Modellik kariyeri tüm dünyada erken başlasa da Melisa İmrek'in 15 yaşında yarışmaya katılmasını yanlış bulanlar da oldu.
7
Son yıllarda ergenliğe giren çocukların yetişkin gibi görünme çabası da gündemde, ancak geçmişe baktığımızda pek çok ünlü ismin bu tür yarışmalara hep erken yaşlarda katıldıklarını görüyoruz.
8
"Dünyada '15 yaşında olduğu için yarışmaya katılamaz' diye bir kural da engel de yok. Simge Tertemiz de bu yarışmada 15 yaşındayken birinci olmuştu. 18 yaş altı bir yarışmacı, ailesinden noter tasdikli izin belgesi alması gerek" diyen yarışmanın jüri başkanı Erkan Özerman, İmrak'ın noterden alınan aile izin belgesini paylaştı.
9
10
11
12
13

Son Dakika Best Model of Turkey'in 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak tartışma yarattı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (54)
  • Poyraz Eser: 15 yaşındaki bir kız ve erkek çocuklarının evlenmemesi gerekir, bu konuda bir sıkıntı yok, bu yaştaki kız ve erkek çocuklarının olması gereken yerler evleri ve okullarıdır; lakin bu çocukların bu tarz yarışmalarda da olmaması gerekir kanaatindeyim. Kısa yoldan para kazanma, köşeyi dönme, 50-60 yıllık kısacık bir yaşamı ekonomik olarak rahat geçirme arzusundan başka bir amaç yok bu tarz eylemlerde, bu çocukların anne ve babalarına da PES DOĞRUSU! dünyanın çivisi çıkmış dedikleri şey bu olmalı! Cevap Yaz 16 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement