'Beyaz Atlı Prens' Canavar Çıktı! - Son Dakika

'Beyaz Atlı Prens' Canavar Çıktı!

1
ABD'nin Indianapolis şehrinde yaşayan 25 yaşındaki Carleigh Hager'ın, sevgilisi tarafından uğradığı işkence sonrasında dili ve kulağının bir kısmı koptu.

2
Erkek arkadaşı Ryan Cameron'a (26) ‘beyaz atlı prensim' diye seslenen Hager, beraber gittikleri düğünde erkek arkadaşıyla çektirdikleri mutluluk pozlarını kişisel Facebook sayfasında yayınladı.

3
İddialara göre; düğünden dönüşte genç kadına saldıran Cameron, Hager'ın dilini kopardı ve kulağının bir kısmını ısırarak parçaladı. Başında korkunç yaralar açılan ve sol gözü görmeyen Hager, yaşadığı travmadan kurtulmak için psikolojik destek de almaya başladı.

4
ABD'li kadın saldırıya uğramadan önce sosyal medya hesaplarında, sevgilisiyle çektirdiği onlarca mutluluk pozunu yayınlayarak aşkını takipçileriyle paylaşıyordu.

5
Sağlık uzmanlarının açıklamasına göre, genç kadının sosyal medyada mutluluk pozları verdiği onlarca fotoğraf paylaşması, yaşadığı yanılgının bir sonucu olabilir. Yetkililerin ifadesine göre, Hager'ın mutlu olmadığı halde kendini kandırarak tatmin etmek için böyle bir yol seçmiş olması muhtemel.

6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 27.10.2016 15:39

Son Dakika 'Beyaz Atlı Prens' Canavar Çıktı! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı Photoshop değil gerçek! Dünyanın en ince beline sahip olmak için günde 18 saat korse takıyor Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor Çıplak dolaşmak da dahil her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahip olacağınız ülke: Belize