Son Dakika Haberleri: Beyaz Saray'dan İlk Fotoğraflar

Beyaz Saray'dan İlk Fotoğraflar

7 yıl önce

ABD Başkanı Barack Obamayla görüşmek için Beyaz Saraya gelen Başbakan Erdoğan, askeri törenle karşılandı. Suriyenin ana gündem maddesi olacağı görüşmeden ilk görüntüler de yayımlandı.

1
ABD ziyareti kapsamında ABD Başkanı Barack Obama'yla görüşen Başbakan Erdoğan Türkiye'den eli boş gelmedi. Obama'ya özel bir hat çalışması hediye etti.
2
Erdoğan Obama'ya Arapça 'Barack Hüseyin Obama' yazan bir tablo hediye etti. İki lider tablonun önünde objektiflere böyle poz verdi.
3
ABD Başkanı Barack Obama'yla görüşmek için Beyaz Saray'a gelen Başbakan Erdoğan, askeri törenle karşılandı. Suriye'nin ana gündem maddesi olacağı görüşmeden ilk görüntüler de yayımlandı.
4
Görüşmeye ABD tarafından Başkan Yardımcısı Joe Biden, Dışişleri Bakanı John Kerry ve Savunma Bakanı Chuck Hagel de katıldı.
5
Türk tarafında ise Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AB Bakanı Egemen Bağış ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş yer aldı.
6
Türk heyetinde en dikkat çeken isim ise AK Parti Ekonomiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş oldu. Kurtulmuş geçtiğimiz yıl kurucusu olduğu HAS Parti'yi tasfiye etmiş ve AK Parti'ye geçiş yapmıştı.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26Haber Yayın Tarihi: 16.05.2013 05:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım!