Beyin Kanaması Yüzünden Evlenme Teklifi Ettiğini Unuttu - Son Dakika

Beyin Kanaması Yüzünden Evlenme Teklifi Ettiğini Unuttu

21.12.2016 08:50

1

Beynindeki kanama hafızasını kaybetmesine yol açan 33 yaşındaki adam, nişanlısına evlenme teklifi ettiğini unuttu.

2
İngiltere'de Will isimli gazeteci, uzun zamandır birlikte olduğu hayatının aşkı Amy'e bir kumsalda evlenme teklifi ettikten sonra beyin kanaması geçirince hafızasını kaybetti. Mirror'da yayınlanan habere göre 33 yaşındaki adam, Amy ile duygusal bir seramoniyle dünya evine girdi ancak düğününün çoğunu hatırlamayacağını söyledi. Amy ise, Will'in sadece "kabul ediyorum" dediğini hatırlamasının onun için yeterli olacağını ifade etti.

3
4 yıl önce Sevgililer Günü'nde Dublin'de tanışan çift ilk görüşte aşık oldu. Çıkmaya başladıktan 12 ay sonra Will, bilincini kaybetmeye başlayınca beyninde hayati tehdit oluşturan bir kanama olduğu anlaşıldı. Doktorlar, genç adamın beyninde bir doğum lekesi ile dünyaya geldiğini ve hayatı boyunca bu lekeyi saatli bir bomba gibi taşıyacağını söyledi.

4
Acil ameliyata alınan Will, ölümle savaşını kazandı ancak doktorlar, beynindeki şişmeyi azaltmak için suni komaya aldı. Üzerinden 3 yıl geçtikten sonra genç adam hala hayatta ancak kısa süreli hafızasıyla ilgili problemler yaşıyor. Hatta nişanlısına evlenme teklifi ettiğini bile hatırlamıyor. Genç adam evlenme teklifi ettiği günün fotoğrafına bakarak anısını tazeliyor.

5
Yaşadıkları bütün zorluklara rağmen birbirlerine derin bir aşkla bağlı olan Amy ile Will, aşklarını evlilikle taçlandırdı.

Son Dakika Beyin Kanaması Yüzünden Evlenme Teklifi Ettiğini Unuttu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti