Beyin Kanaması Yüzünden Evlenme Teklifi Ettiğini Unuttu - Son Dakika

Beyin Kanaması Yüzünden Evlenme Teklifi Ettiğini Unuttu

4 yıl önce

1

Beynindeki kanama hafızasını kaybetmesine yol açan 33 yaşındaki adam, nişanlısına evlenme teklifi ettiğini unuttu.

2
İngiltere'de Will isimli gazeteci, uzun zamandır birlikte olduğu hayatının aşkı Amy'e bir kumsalda evlenme teklifi ettikten sonra beyin kanaması geçirince hafızasını kaybetti. Mirror'da yayınlanan habere göre 33 yaşındaki adam, Amy ile duygusal bir seramoniyle dünya evine girdi ancak düğününün çoğunu hatırlamayacağını söyledi. Amy ise, Will'in sadece "kabul ediyorum" dediğini hatırlamasının onun için yeterli olacağını ifade etti.

3
4 yıl önce Sevgililer Günü'nde Dublin'de tanışan çift ilk görüşte aşık oldu. Çıkmaya başladıktan 12 ay sonra Will, bilincini kaybetmeye başlayınca beyninde hayati tehdit oluşturan bir kanama olduğu anlaşıldı. Doktorlar, genç adamın beyninde bir doğum lekesi ile dünyaya geldiğini ve hayatı boyunca bu lekeyi saatli bir bomba gibi taşıyacağını söyledi.

4
Acil ameliyata alınan Will, ölümle savaşını kazandı ancak doktorlar, beynindeki şişmeyi azaltmak için suni komaya aldı. Üzerinden 3 yıl geçtikten sonra genç adam hala hayatta ancak kısa süreli hafızasıyla ilgili problemler yaşıyor. Hatta nişanlısına evlenme teklifi ettiğini bile hatırlamıyor. Genç adam evlenme teklifi ettiği günün fotoğrafına bakarak anısını tazeliyor.

5
Yaşadıkları bütün zorluklara rağmen birbirlerine derin bir aşkla bağlı olan Amy ile Will, aşklarını evlilikle taçlandırdı.

Haber Yayın Tarihi: 21.12.2016 08:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İstanbul'un nadide semtinde telesiyej keyfi! 60 yıl önce çekildi Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in nişan attığını biliyor muydunuz? Cani anneden kan donduran itiraf! 3 çocuğunu ninniler eşliğinde boğarak öldürdü Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor!

Son Dakika Haberleri