Beyni Aptallaştıran Yiyecekler - Son Dakika

Beyni Aptallaştıran Yiyecekler

25.11.2015 12:51

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Meyve ve sebzeler ile insan organları arasında büyük bir benzerlik var. Beyni aptallaştıran yiyeceklerin aksine bu meyve ve sebzeler organlara şifa veriyor...

17
Domateste kalpte olduğu gibi dört odacık vardır ve kan gibi kırmızı renklidir. Bütün araştırmalar domatesin kalp ve kan için faydalı olduğunu gösteriyor.

18
Ceviz küçük bir beyin görünümünde ve beyin fonksiyonlar için çok faydalı.

19
Böbrek görünümündeki fasulye, böbrek fonksiyonlarını iyileştiriyor.

20
Havuç dilimi insan gözüne benzer. Bilimsel araştırmalar havucun gözlerin kan akışını ve işlevini iyileştirdiğini gösteriyor.

21
Kerevizin ise kemiklerinizi güçlendirdiği ve iskeletinize faydalı olduğunu biliniyor.

22
Patatesin görünümü pankreasa benzer ve şeker hastalarının glisemik indeksini dengeler.

23
Patlıcan, avokado ve armut kadınların rahmine benzer. Araştırmalar kadınların haftada bir avokado yemeleri halinde hormonları dengelediğini, istenmeyen doğum sonrası kilolarını azalttığını ve rahim kanserini önlediğini gösteriyor.

24
Greyfurt, portakal ve diğer narenciye meyveleri kadın göğsüne benzer ve bunların sağlığına ve lenfin hareketine yardımcı olur.

25
Soğan vücut hücreleri görünümündedir. Bütün vücut hücrelerinden atık maddelerin temizlenmesine yardım eder. Hatta gözlerin epitelyal katlarının yıkayan gözyaşlarına bile sebep olur.

26
Her bir üzüm tanesi kan hücresi gibi görünür. Araştırmalar üzümün ciddi kalp ve kan canlandırıcı bir gıda olduğunu gösteriyor.

Son Dakika Beyni Aptallaştıran Yiyecekler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement