Bunu da gördük! Bu hastalığa yakalananlar ağaçtan tahrik oluyor - Son Dakika

Bunu da gördük! Bu hastalığa yakalananlar ağaçtan tahrik oluyor

16.08.2021 13:56

Her insanın kendine özgü istekleri, arzuları ve bunları tatmin etme şekilleri var. Ancak konu cinselliğe geldiğinde işin rengi biraz değişiyor. Bazı insanların cinsel yönelimleri küçük dilinizi yuttturacak cinsten. Örenğin ağaç ya da bitkilerden tahrik olma hastalığı dendrofili gibi. İşte bu hastalıkla ilgili bilinmesi gerekenler.

1
Ağaçlardan hoşlanan ve ağaçlara karşı cinsel arzu duyan kişilere dendrofili denir. Bu hastalığın tam olarak neden ortaya çıktığı ile ilgili kesin bir bilgi yok. Ancak uzmanlar bu rahatsızlığın karşı cins tarafından reddedilme sonrasında ortaya çıktığını düşünmektedir.
2
Bu hastalığa sahip olan kişiler sadece ağaçlara değil, her türlü bitkiye ilgi duyuyorlar.
3
Bu rahatsızlığa sahip olan kişiler sadece ağaçlara karşı ilgi duymazlar. Ayrıca her türlü doğal unsurla ilgilenirler. Fakat bu hastalığa sahip olan kişilerin tercihleri kesinlikle aynı değildir. Mesela bazıları çam iğnelerini severken, diğerleri yumuşak yapraklardan hoşlanırlar.
4
Dendrofili hastalarının hepsi ağaçlara karşı cinsel istek duymazlar.
5
Bu hastalığın somut örneği Emma McCabe isimli dendrofili hastası olan İngiliz kadın. Emma, aşık olduğu ağaçla evlenmek istemişti.
6
Yıllar önce Emma McCabe isimli İngiliz kadın, "Tim" adını verdiği ağaca aşık olduğunu ve onunla evlenmek istediğini söyledi. Uzmanlar, Emma'nın erkekler tarafından sürekli reddedildikten sonra bu rahatsızlığın gelişmiş olabileceğini ve kendine hayır diyemeyecek bir nesneye ilgi duymuş olduğunu söylediler.

7
Emma yaptığı açıklamada , "Hissettiklerim gerçek. Benim duygusal ve cinsel ihtiyaçlarımı karşılıyor. Ağacın kabuğuna sürtünerek orgazm olabiliyorum. Her hafta birlikte oluyoruz." dedi. Ailesinin en başta şok olduğunu da belirten Emma "Onun benim için ne kadar özel olduğunu anladıklarında beni desteklediler" dedi.
8
Ağaçlara karşı cinsel istek duyan kişiler neler yapar?
 Ağaçlara karşı cinsel istek duyan kişiler neler yapar?
Bu durumda olan kişiler ağaçlara olan ilgilerini fiziksel temasla birleştirirler. Bazıları ise sadece cinsel açıdan uyarılmak için ağaçlara sürtünürler. Ancak bazı kişiler işi abartarak cinsel tatmin yolunu seçer.

9
Bu hastalığa sahip olan kişilerin bir kısmı sadece ağaçlardan hoşlanır ve onları korumaya çalışır. Ancak diğer kısım ağaçlara karşı cinsel istek duyar. Ağaçlara karşı cinsel istek duyan kişiler, ağaçlarla ve yapraklarla fiziksel temasa geçerler. Hatta ağaçları ve yaprakları görünce tahrik olurlar ve ormanlık alanlara yakın olan yerlerde yaşamak isterler. Kaynak: ListeList

Son Dakika Bunu da gördük! Bu hastalığa yakalananlar ağaçtan tahrik oluyor - Son Dakika


YORUMLAR (1)
500
Advertisement