Beyoğlu Cinayetinde Flaş Gelişme - Son Dakika

Beyoğlu Cinayetinde Flaş Gelişme

11.01.2011 16:38

1
Beyoğlu'nda biri yoldan geçen iki kişinin ölümüyle sonuçlanan çatışmayla ilgili gözaltına alınan 7 kişi adliyeye çıkarıldı. Yapılan kriminal incelemede olay sırasında yoldan geçerken öldürülen Aziz Şenel'in zanlıyla çatışmaya giren polis memuru tarafından yanlışlıkla vurulduğu belirlendi.

Beyoğlu Balo Sokak'taki olay geçtiğimiz cuma akşamı meydana gelmişti.

2
Edinilen bilgiye göre, bir süre önce barın yarı hissesini alan Abdulbaki Karakuş ile ortağı Fatih Hocaoğlu arasında devir ile ilgili anlaşmazlık çıktı. 6 adamıyla bara gelen Abdulbaki Karakuş ile Fatih Hocaoğlu bir süre konuştuktan sonra birbirleriyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucunda, Abdülbaki Karakuş iddiaya göre silahını çıkararak önce ortağına ardından barın içerisinde rasgele ateş etmeye başladı.
3
Olayda Ali Ozman (20), Mehmet Salih Oruç (29) ve Fatih Hocaoğlu, Mehmet İzzet Kılınç yaralandı. Silah sesleri üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Polislerin geldiğini gören Karakuş ve adamları yaya olarak kaçmaya çalıştı. Güven timleri, Ferhat Ayvaz, Barış Sani, Fuat Kaya ve Adnan Keten?i aynı sokakta yakalayarak gözaltına aldı.
4
5
6

Son Dakika Beyoğlu Cinayetinde Flaş Gelişme - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement