Bez Bebek'in Yağmur'una bir de şimdi bakın! Değişimiyle büyülüyor - Son Dakika

Bez Bebek'in Yağmur'una bir de şimdi bakın! Değişimiyle büyülüyor

14.09.2020 12:11

2007 yılında yayınlanan Bez Bebek dizisinde Yağmur karakterini başarıyla canlandıran oyuncu Asena Keskin büyüdü ve çok güzel bir genç kız oldu.

1
2007-2010 yılları arasında çekilen fantastik, komedi türündeki "Bez Bebek" dizisinde 'Yağmur' karakterine hayat veren Asena Keskinci 18 yaşına adım attı.
2
En son Nuri Bilge Ceylan'ın "Ahlat Ağacı" filminde 'Yasemin' karakterine can veren Asena Keskinci, birçok dizi, sinema filmi teklifinin yanı sıra dijital platformda bir markanın da yüzü oldu.
3
Kızıl saçlarıyla ve sempatik rolüyle bütün dikkatleri üzerine çeken Keskinci, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiriyor.

4
Genç oyuncunun değişimi ise görenleri şaşırtıyor. İşte çocuk oyuncu Asena'nın yıllar içindeki mükemmel değişimi;
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Bez Bebek'in Yağmur'una bir de şimdi bakın! Değişimiyle büyülüyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (23)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement