Bez takan ve biberondan süt içen 25 yaşındaki sosyal medya fenomenini görenler hayret ediyor - Son Dakika

Bez takan ve biberondan süt içen 25 yaşındaki sosyal medya fenomenini görenler hayret ediyor

24.02.2020 16:16

Hayatına bir bebek gibi devam etmeye karar veren 25 yaşındaki sosyal medya fenomeninin masraflarını hayranları ve takipçileri karşılıyor.

1
Sıradışı yaşam tarzıyla sosyal medyada dikkat çeken Paigey Miller, ABD'nin Doğu Yakası'nda yaşayan 25 yaşında genç bir kadın. Ancak o kendini "genç bir bebek" olarak tanımlamayı tercih ediyor.

2
İnanması güç ama Paigey Miller, her sabah güne beşiğinde uyanarak başlıyor. Bebek bezi kullanan kadın, bezini değiştirdikten sonra oyuncaklarıyla oynuyor.

3
Kendisi gibi "yetişkin bebeklerden" hoşlanan, bebek gibi davranmayı tercih eden ve bebek bezi takmayı seven yetişkinler için içerik üretmeye başladı.
4
2018 yılının Mayıs ayından beri kendine bu sıra dışı yaşam tarzını benimsemiş olan Paigey'nin amacı, bu hayat tarzını normalleştirmek.
5
Kendisi gibi davranmaktan hoşlanan yetişkinlerin utanmamasını teşvik etmek istediğini söyleyen Paigey, ayda yaklaşık 2 bin lirayı yetişkin bezine harcadığını dile getirdi.

6
İngiliz Mirror gazetesine konuşan kadın, "Oldum olası daha çocuksu bir mizah anlayışım vardı. Kendim bildim bileli oyuncak topluyor ve koleksiyon yapıyorum" dedi.
7
Arkadaşları ve ailesinin bu farklı yaşam tarzını benimsemesi konusunda kendisine destek olduğunu ve anlayışlı davrandıklarını söyleyen Paigey, reşit olduktan sonra kendi gibi hisseden başka insanlar olup olmadığını görmek için internette araştırma yaptı.

8
Kendisi gibi yetişkin bebeklerden oluşan bir topluluk olduğunu keşfettiğinde ise çok mutlu olduğunu söyledi.

9
Bu kişilerin en büyük ortak noktasının utanç duygusu olduğunu söyleyen Paigey, bir web sitesi kurmaya ve kendi gibileri bulmaya karar verdi.

10
Bir de YouTube kanalı kuran Paigey'nin bir anda yüzlerce takipçisi oldu. Genç kadının yetişkin bezi masraflarını ise takipçileri karşılıyor.

11
Miller, "Aslında yetişkinlerin yaptığı şeyleri yapmaya devam ediyoruz. Mesela faturalarımızı ödemekten kaçmıyoruz ama hayatımıza neşe getiren çocuksu şeyler yapmaktan hoşlanıyoruz. Bunda hiçbir sakınca yok" dedi.
12
"Oyuncaklarla oynamaktan ve çizgi film izlemekten hoşlanıyoruz. Çocukken yaptığımız ne varsa yapmaya devam ediyoruz" diyen Paigey Miller Barbie bebek biriktirdiğini anlattı.
13
Sık sık tanımadığı insanlar tarafından zekasının sorgulandığını anlatan kadın, negatif yorumlara cevap vermekten kaçındığını söyledi.

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Bez takan ve biberondan süt içen 25 yaşındaki sosyal medya fenomenini görenler hayret ediyor - Son Dakika


Advertisement