Bidonun içinde ölü bulunan çocuğu, üvey annesinin zehirlediği ortaya çıktı - Son Dakika

Bidonun içinde ölü bulunan çocuğu, üvey annesinin zehirlediği ortaya çıktı

09.02.2021 13:59

Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde Ocak 2020'de ortadan kaybolan çocuk, bir gün sonra evinin bodrumundaki bidonun içinde ölü bulunmuştu. Çocuğu zehirlediği ortaya çıkan üvey annenin ve babanın hapis cezası alması bekleniyor.

1
Amerika'nın Placerville ilçesinde yaşayan 11 yaşındaki Roman'ın, 11 Ocak 2020'de kayıp olduğu bildirildi. Yapılan ihbar üzerine evi iki kez tarayan polis ekipleri, çocuğun cansız bedenini evin bodrumundaki bir bidonun içinde buldu.
2
Polis ekipleri, 11 yaşındaki çocuğun beslenme ihtiyacını karşılayamadığını söyledi. Ayrıca Ramon'un içtiği suya, üvey annesinin zehir kattığı da belirtildi.
3
Bir yıldan fazla süredir çocuğun ölümüyle ilgili suçlanan 36 yaşındaki Jordan ve 38 yaşındaki Lindsey Piper, bu ayın başlarında tutuklandılar.
4
Çocuk istismarı, zehirleme ve işkence gibi çok sayıda suçtan yargılanacak olan çift, mahkeme için El Dorado ilçesine gönderildi.
5
Suçlamaları kabul etmeyen çiftin, mahkeme sonucunda hapis cezası alması bekleniyor.

6

Son Dakika Bidonun içinde ölü bulunan çocuğu, üvey annesinin zehirlediği ortaya çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden