Bikinili görüntülenen Sibel Can'ın yıllar önceki tangalı fotoğrafları yeniden gündem oldu - Son Dakika

Bikinili görüntülenen Sibel Can'ın yıllar önceki tangalı fotoğrafları yeniden gündem oldu

02.06.2021 14:00

Ünlü sanatçı Sibel Can yıllar sonra ilk defa, Emir Sarıgül'le çıktığı mavi turda bikinili olarak objektiflere yansıdı. Fotoğrafların basına yansımasından sonra Can'ın 2006 yılında Bodrum tatilinde, tangalı objektiflere takıldığı görüntüler yeniden gündeme geldi. Şarkıcının tangalı fotoğrafları aylarca konuşulmuştu.

1
Magazin basınından köşe bucak kaçan, özellikle bikinili objektiflere poz vermek istemeyen Sibel Can, son olarak 2017 yılında Çeşme'de beyaz bikinisiyle görüntülenmişti.

2
Ünlü sanatçı Sibel Can'ın Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'le Bodrum'da görüntülenmesi, günlerce magazin gündeminde en üst sıralarda yer aldı.

3
Geçtiğimiz haftalarda tek kare olarak objektiflere yansıyan yat tatilinden yeni kare geldi.
4
Hem koronavirüs salgını hem de iş yaşamının stresini Marmaris'te Sarıgül'le birlikte atan Sibel Can, tatilde çekilen yeni fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından yıllar sonra ilk kez bikinili olarak objektiflere yansımış oldu. Bikinili görüntü vermemek için yıllardan bu yana gazetecilerden köşe bucak kaçan Sibel Can, son tatilinde siyah bikinisiyle fotoğraf karelerine yansıdı.

5
2 ay sonra 51 yaşında girecek şarkıcının son fotoğraflarında formunu korumadığı dikkatlerden kaçmadı. Basına yansıyan bu karelerden sonra Can'ın 2006'da tangalı boy boy fotoğrafları yeniden gündemde yerini aldı. İşte Sibel Can'ın yıllar önce Bodrum tatilinde çekilen tangalı fotoğrafları...
6
7
8

Son Dakika Bikinili görüntülenen Sibel Can'ın yıllar önceki tangalı fotoğrafları yeniden gündem oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement