Bikinili pozunu paylaşan Adriana'dan ilginç not: Bunu kim çektiyse bana mesaj atsın - Son Dakika

Bikinili pozunu paylaşan Adriana'dan ilginç not: Bunu kim çektiyse bana mesaj atsın

17.12.2020 17:18

39 yaşındaki süper model Adriana Lima, son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü model, arşivinde bulduğu bikinili fotoğrafını "Bu fotoğrafı kim çektiyse bana özelden yazsın" notuyla paylaştı.

1
Birçok ünlü gibi top model Adriana Lima da koronavirüs salgını nedeniyle çalışma programını da seyahatlerini de askıya aldı.

2
Geçmişte sosyal medya sayfasından sık sık güncel paylaşımlar yapan Lima, şimdi ise arşivinden paylaşımlar yapıyor.
3
Lima, yıllar önce bir kampanya için çekilen fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. Ünlü model altına da ilginç bir not düştü.
4
"LÜTFEN BANA MESAJ ATSIN"
LÜTFEN BANA MESAJ ATSIN
Adriana Lima, "Bu fotoğrafı buldum. Genellikle çektiğim her şeyi hatırlarım, ama bu istisna. Gözüme takıldı, içeriği beğendim ve paylaşmaya karar verdim. Bu fotoğrafı kim çektiyse lütfen bana mesaj atsın, kaynak belirteceğim. Hatırlamadığım için özür dilerim" diye yazdı.

5
Adriana Lima'nın paylaşımı kısa sürede yüzbinlerce beğeni aldı. Aralarından bazıları da esprili yorumlar yaptı.
6
Yıldız model, geçtiğimiz hafta sonu Marko Jaric ile evliliğinden dünyaya gelen iki kızından biri olan 8 yaşındaki Sienna ile birlikte görüntülendi.

7
Miami'de objektiflere takılan Lima'nın spor kıyafetleri ve terlik giydiği görüldü. Günlük egzersizini tamamlayan 39 yaşındaki model, virüsten korunmak için de kıyafetine uygun siyah bir maske taktı.
8
Genellikle bakımlı haliyle objektiflere takılan ünlü modelin bu kez günlük kıyafetler içinde ve makyajsız olması dikkat çekti.

9
10
11
12

Son Dakika Bikinili pozunu paylaşan Adriana'dan ilginç not: Bunu kim çektiyse bana mesaj atsın - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement