Son Dakika Haberleri: Bikinili Selfie Hastalığını Ortaya Çıkardı

Bikinili Selfie Hastalığını Ortaya Çıkardı

3 yıl önce

21 yaşındaki kadın bikinili selfielerinde gözüne batan büyük siyah noktayı takıntı haline getirip doktora gidince kötü haberi aldı.

1
21 yaşındaki Cloe Jordan, bikini selfilerinin hayatını kurtardığını iddia etti. Genç kızın karnındaki ben bikinili fotoğraflarında iyice gözüne batmaya başlayınca sonunda lekeyi aldırmaya karar vererek doktora gitti ve doktoru bazı testler yapılması gerektiğini söyledi.

2
Testler sonunçları beklenirken leke gittikçe büyüdü ve rengi değişti. Genç kadın hala ciddi bir şey olduğunu düşünmüyordu. Sadece çirkin bulduğu bu benden kurtulmak istiyordu.

3
Cloe 3 ay önce biyopsi sonuçları gelince kötü haberi aldı. Karnındaki ben aslında ölümcül bir cilt kanseriydi ve doktorlar yayıldığını düşünüyor.

4
Karnındaki ben alınmasına rağmen hala tedavisine devam edilen Cloe, hikayesini anlatarak insanları vücutlarında meydana gelen değişiklikleri dikkate almaları konusunda uyardı.

5
6
7
8Haber Yayın Tarihi: 04.04.2017 08:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti