Bill Clinton, Elizabeth Hurley Aşkının Belgeleri - Son Dakika

Bill Clinton, Elizabeth Hurley Aşkının Belgeleri

06.02.2014 08:29

İngiliz model ve aktrist Elizabeth Hurley'in, eski ABD Başkanı Bill Clinton ile 1 yılı aşkın bir ilişkisi olduğu söyleniyor.

1
İngiliz model ve aktrist Elizabeth Hurley'in, eski ABD Başkanı Bill Clinton ile 1 yılı aşkın bir ilişkisi olduğu ortaya çıktı.
2
Eski başkan ve aktiristin, Beyaz Saray'da, dönemin first lady'si Hillary Clinton yan odada uyurken seks yaptıkları da öne sürüldü.
3
Hurley'in eski sevgilisi aktör Tom Sizemore'un ortaya çıkan bir ses kaydında, "Liz'i, Bill Clinton ile ben tanıştırdım ve aşk yaşadılar." dediği ve bazı itiraflarda bulunduğu iddiası, ABD'de gündeme bomba gibi düştü.
4
Tom Sizemore'dan, Hurley'in telefonunu alan Clinton'un, bir süre sonra aktristi aradığı, "Dinle Elizabeth. Ben Başkan Clinton. Gevezelik yapmaya fazla zamanım yok. Dünyayı nükleer savaştan koruyorum. Bir uçak yollayıp seni aldırıyorum." dediği belirtiliyor.
5
Ünlü ikilinin arasındaki aşkın, bu telefonun ardından başladığı bildiriliyor.
6
Bir davette alındığı belirtilen ses kaydında, dönemin Başkanı Clinton ile aktör Tom Sizemore arasındaki diyalog şöyle:
7
Clinton: Hâlâ Liz Hurley ile birlikte misin?
8
Sizemore: Hayır.
9
Clinton: Numarası sen de var öyle değil mi? Bana verebilir misin?
10
Sizemore: Önce Hurley'e sormam gerekir.
11
Clinton: (Bir küfür savurarak) Ben ABD'nin Başkanı'yım. Burada herşey durur. Şu lanet olası telefonu bana ver!
12
Beyaz saray stajyeri Monica Lewinsky ile dönemin başkanı Bill Clinton'ın Oval ofiste yaşadığı aşk skandalı yaşanan en büyük politik seks skandallarından biri olarak tarihteki yerini almıştı.
13
1998 yılında yaşanan aşk skandalı yüzünden Bill Clinton başkanlığını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalmıştı.
14
İlişkiyi ilk başlarda reddeden Clinton, daha sonra ilişkiyi kabul etmiş ancak bu ilişkiden tiksinti duyduğunu rekorlar kıran kitabı 'My Life' adlı kitabında yazmıştı.

Son Dakika Bill Clinton, Elizabeth Hurley Aşkının Belgeleri - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sivaslılardan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde