Bill Cosby'nin Taciz Davasında Mağdur Konuştu - Son Dakika

Bill Cosby'nin Taciz Davasında Mağdur Konuştu

3 yıl önce

Bill Cosby'nin taciz suçuyla yargılandığı davada, mağdur onlarca kadından biri olan Andrea Constand adlı kadın 13 yıl önce yaşadıklarını anlattı. Constand, 2004 yılında, Bill Cosby'nin kendisine ilaç verdikten sonra cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi.

1
79 yaşındaki oyuncu, Andrea Constand adlı Temple Üniversitesi çalışanı olan kadının cinsel taciz iddialarını redderek, cinsel ilişkiye girdiklerini iddia etti.

2

80'li yıllarda Türkiyede beğeniyle izlenen ‘Cosby Ailesi' dizisinin başrol oyuncusu ABD'li komedyen Bill Cosby, cinsel taciz suçlamasıyla yargılanıyor.


3

Constad ise ünlü aktörün kendisini, danışmanı olarak kariyer planını tartışmak üzere evine davet ettiğini söyledi.


4

Yaşadığı olay hakkında daha önce hiç toplum içinde konuşmadığını söyleyen 44 yaşındaki kadın, Cosby'nin verdiği ilaçlar yüzünden ona direnemediğini, zihninin karıştığını anlattı.


5

Mahkemede, “Onu durdurmak istedim” diyen Constand, “Ellerimi ve ayaklarımı hareket ettirmek istedim ama donup kalmıştım. Onunla mücadele edemedim” dedi.


6

Şimdiye kadar 60 kadın, Cosby hakkında tecavüz de dahil cinsel saldırı suçlamasında bulundu. İçlerinden sadece Constand'ın suçlaması yargılamaya taşındı.


7

Savunma makamı, Constand'a suçlama için neden bir yıl öncesine kadar beklediğini ve taciz iddiasında bulunduğu gecenin ardından neden Cosby ile defalarca görüştüğünü sordu.


8

Constand, Cosby'nin mütevelli heyetinde olduğu üniversitedeki işini korumak için sessiz kaldığını söyledi.


9

Cosby'nin savunma avukatı Angela Agrusa, Constand'ın, profesyonel kariyerinin gelişmesine yardım edeceği için Cosby ile romantik görüşme talebinde bulunduğunu iddia etti.


10
Dava esnasında Cosby'nin mahkeme salonundaki Constand'ın olduğu yöne dönmediği ama dinlediği görüldü.

Haber Yayın Tarihi: 08.06.2017 10:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri