Bindiği uçakta göz göre göre taciz edildi, hava yolu şirketinden özür gecikmedi! - Son Dakika

Bindiği uçakta göz göre göre taciz edildi, hava yolu şirketinden özür gecikmedi!

09.10.2019 09:28

Virgin Atlantic uçağına binen Jessica Van Meir isimli genç kadın, uçağın chat sisteminden önüne düşen mesajları görünce neye uğradığını şaşırdı.

1
Virgin Atlantic uçağına binen Jessica Van Meir, başına geleceklerden habersiz bir şekilde, uçağın kalkmasını bekliyordu.
2
Fakat bir anda uçağın chat sistemine bağlı olan ekranda önüne mesajlar dizilmeye başladı. Genç kadın, mesajları okuduğunda adeta kanı dondu.
3
Mesajlarda, ''Cehenneme hoş geldin'' ve ''Şu anda tehlikeli bölgedesin'' gibi cümleler yer alıyordu. Üstelik, mesajlar hiçbir şekilde durmuyor, adeta sel gibi ekrandan akıyordu.

4
Ekranın fotoğrafını çekip paylaşan genç kadın, mesajları Twitter hesabından paylaştı ve kullanıcılara, ''Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu?'' diye sordu.
5
O sırada durumu görevlilere de bildiren genç kadın, uçaktaki yetkililerin kendisiyle çok ilgilendiğini, hatta uzun uğraşlar sonucu taciz mesajlarını atan kişiyi bile bulduklarını belirtti.

6
Mesajları yazan, genç kadının birkaç koltuk arkasında oturan sarhoş bir yolcuydu. Tacizci yolcunun yanında, kendi gibi birkaç sarhoş arkadaşı daha vardı. Jessica, onların da fotoğraflarını çekmeye çalıştı ancak aralarından biri Jessica'ya yanaşarak yaptıkları için özür diledi. Aynı zamanda hava yolu şirketi de, uçağın chat sistemindeki kontrolleri arttıracaklarını belirtti.
7
Cambridge Üniversitesi'nden mezun olan Jessica Van Meir, Twitter'da da zaman zaman kendisine gelen taciz mesajlarından söz ederek, online saldırının kadınlar için bir kabus olduğunu söyledi.

Son Dakika Bindiği uçakta göz göre göre taciz edildi, hava yolu şirketinden özür gecikmedi! - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular