Binlerce Arı ile Dans Ediyor - Son Dakika

Binlerce Arı ile Dans Ediyor

07.04.2013 21:28

1
Amerika'nın Oregon eyalaletinde yaşayan Sara Mapelli, çıplak vücudandaki 12 bin arı ile birlikte dans ederek meditasyon yapıyor.
2
Kendini 'arı kraliçesi' olarak tanıtan Mapelli, iki saat süreyle bütün vücudunu kaplayan arılardan hiç rahatsız olmuyor, hatta bu sırada çayını bile keyifle içiyor.
3
Arılarla dansı 10 yıldan fazla bir süredir meditasyon olarak yaptığını söyleyen Mapelli, vücuduna hücum eden ilk arıların ısırdığını ve bunun çok acı verici olduğunu söyledi.
4
Dansını 'Derin meditasyon' olarak tanımlayan çılgın kadın, internet sitesine '12 bin arı vücudumun her tarafına kanatlarıyla hücum etti. Önce direndim ve sonra onların akışına kapılarak birlikte hareket ettim.' diye yazdı.
5
Kendini, dansçı, sanatçı, arı bakıcısı ve şifacı olarak tanımlayan cesur kadın üst bedeninin üzerini tamamen kaplayan arılardan bir uzmanın yardımıyla kurtulabildi.
6

Son Dakika Binlerce Arı ile Dans Ediyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement