Onlarca kez bıçak altına yatan TV yıldızı Katie Price, cinsel içerikli görüntülerini satmaya hazırlanıyor - Son Dakika

Onlarca kez bıçak altına yatan TV yıldızı Katie Price, cinsel içerikli görüntülerini satmaya hazırlanıyor

42 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı ve oyuncu Katie Price, Türkiye'de yaptırdığı bir çok estetik ameliyattan sonra ünlülerin hayranlarına cinsel içerikli fotoğraf ve video satarak para kazandığı siteye üye olmayı düşünüyor. Katie, bu sitede milyonlarca dolar kazanacağını umuyor.

1
İngiliz şarkıcı Katie Price, sıkı karantina kurallarının gevşemesinin ardından Türkiye'ye gelip hem tatil yapmış hem de estetik operasyonlar geçirmişti.
2
Tatil için geldiği Türkiye'de iki bacağını birden kıran Katie Price ülkesine döndükten sonra yeni projeler için çalışmaya başladı.

3
The Sun gazetesine konuşan bir kaynak, Katie'nin bir çok ünlünün bu siteden büyük paralar kazandığını görünce siteye üye olmayı ciddi bir şekilde düşünmeye başladığını söyledi.
4
Daha önce barışık olmadığı vücudunu Türkiye'de yaptırdığı estetik ameliyatlar ile mükemmel bir şekle koyan Katie'nin bu siteye olarak büyük paralar kazanacağını umduğunu söyledi.

5
Katie, yakın bir arkadaşına hala kendini çok çekici hissettiğini bu nedenle bu siteye üye olmayı düşündüğünü söyledi.
6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 26.08.2020 16:32

Son Dakika Onlarca kez bıçak altına yatan TV yıldızı Katie Price, cinsel içerikli görüntülerini satmaya hazırlanıyor - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Amanos'un nazar boncuğu görünümlü yangın göleti, görenleri hayran bırakıyor 19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik Bu kaçıncı! Yetenek Sizsiniz'in olaylı jürisinin kameralar önünde yine göğüsleri göründü Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor