Bir Barbie Kız Daha Çıktı - Son Dakika

Bir Barbie Kız Daha Çıktı

28.06.2013 07:44

Katie Lawrence, her gün 3 saatini kusursuz görünmeye harcıyor.18 yaşındaki sarışın Katie Lawrence, her gününü oyuncak insan bebek gibi geçiriyor.

1
Son zamanların en kolay popüler olma yollarından birisi olan, anime ya da Barbie bebeğe benzemeye çalışma çabası; ortaya değişik manzaralar da çıkartıyor.
2
20 yaşındaki ingiliz Katie Lawrence japonlar'ın o çok meşhur anime tarzı popüler video oyunu karakterleri ve oyuncak bebeklerine benzemek için her gün 200 pound'un üzerinde bir para harcıyor.
3
20 yaşındaki İngiliz Katie Lawrence ise yeni yetme anime akımcılarından henüz sadece bir tanesi.
4
Kıyafetlerini Londra'nın en ünlü ve marjinal kıyafetlerinin satılmakta olduğu Camden Town Market'ten sağlayan Katie; sokakta yürürken insanların kendisiyle fotoğraf çektirmek için can attığını, adeta gözlerine inanamadıklarını belirtti.
5
Son yılların en ünlü anime bebeklerinden olan Ukrayna asıllı Valeria Lukyanova ve Anastasiya Shpagina'nın tarzlarını basit bulduğunu söyleyen Katie, kendi tarzının diğerlerine göre çok farklı olduğunun da altını çizdi.
6
7
8

Son Dakika Bir Barbie Kız Daha Çıktı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı