Bombalama sonucu keşfedilen büyüleyici güzellikteki plaj: Playa Del Amor - Son Dakika

Bombalama sonucu keşfedilen büyüleyici güzellikteki plaj: Playa Del Amor

Şimdilerde suç oranlarından dolayı gitmeye cesaret edemediğimiz Meksika, bağrında öyle bir hazine saklıyor ki görülmeye değer. Tarihi kalıntıları kadar bulunduğu coğrafi konum sebebiyle doğal güzellikleri de barındıran ülkede bombalama sonucu bulunan ve “Saklı Plaj” olarak bilinen “Playa Del Amor” farklı görüntüsüyle büyülüyor.

1
Meksika'daki Playa del Amor plajı, etkileyici yapısı ve eşsiz güzelliğiyle görenleri etkisi altına alan bir güzelliğe sahip. Bu gizli plaj, Meksika'nın yemyeşil ve ıssız Marieta adalarından birinde yer alıyor. Ve ne ilginçtir ki bu saklı cennet bir bombalama sonucu tesadüfen bulunuyor.
2
Dışarıdan bakıldığında sade bir mağara gibi gözüken bu yerin içinde bir cennet yatıyor. Plaj, farklı görüntüsüyle sıradanlığı yıkmış ve uğrak bir mekan haline gelmiş halde. Playa del Amor, maceraperestler için popüler bir turistik mekan durumunda. Hatta bu ilginç yere birkaç tur şirketi günlük geziler düzenliyor.
3
Bir zamanlar koruma altına alınan bu plaj şu anda olduğu kadar kullanışlı ve güvenli durumda olan bir yer değildi.

4
Bağlı bulunduğu Marieta Adaları ise yüzlerce yıl önce volkanik faaliyetler sonucu oluştu. 90'lı yılların başlarında ise Meksika Hükumeti çok fazla kullanımı tercih edilmeyen, boş olan bu adaları askeri faaliyetler için kullandı.

5
Ada, bomba ve çeşitli patlayıcılar için bir test görevi de görüyordu. Bu test amaçlı gerçekleştirilen bombalamalar burada birçok mağara ve oyukların oluşum sebebi olarak biliniyor.
6
Görenin büyülendiği bu saklı cennet yoğun turist akınına maruz kalıyor.
7
8

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yetişkin film yıldızı Kendra Lust, James Rodriguez'in doğum gününü sosyal medyadan kutladı: Umarım beğenmişsindir Üzerine sinek konan yemeği çöpe atın! Önce kusup sonra yiyorlar Bikinili dansıyla olay olan Merve, şimdi de sütyensiz paylaşımıyla yürek hoplattı İkinci ele o kadar para vermeyin! İşte 2020'nin en ucuz sıfır araçları İnsanların ismini söylemeye korktuğu lanetli kasaba! Bebekler iki kalpli, üç akciğerli dünyaya geliyor