Son Dakika Haberleri: Bir Damlası, Hem Cinsel İsteği Hem de Performansı Artırıyor!

Bir Damlası, Hem Cinsel İsteği Hem de Performansı Artırıyor!

28 gün önce

Birçok hastalığın tedavisinde kullanılan şifalı bitkiler, cinsel gücümüzü de etkiliyor. İşte cinsel hayatı kötüye gidenlerin mutlaka denemesi gereken 17 bitki...

1
Arı sütü
Arı sütü
Cinsel bezleri geliştiren arı sütünün kadında da, erkekte de etkileri kısa zamanda hissedilir. Balın içerisine karıştırılıp macun gibi tüketilebilen arı sütü, tek başına ya da içeceğe karıştırılarak da alınabilir. Çok fazla miktarlarda tüketilmemeli, günde maksimum 1 gram kadar kullanılmalıdır. Tabii çoğu hastalığa iyi gelirken kilogram fiyatının 2-3 bin lira civarında olmasıyla da adeta altınla yarışıyor.
2
Rezene
Rezene
En eski afrodizyaklardan olan rezeneden her gün bir parça alınması cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay yapılarak içilebilir.
3
Ginseng
Ginseng
Çin'de ilaç yapımında kullanılan ginseng; hormonal sistemi uyarır, erken yaşlanma sürecini yavaşlatır ve göz ardı edilemeyecek derecede iyi hissettirir.
4
Lavanta
Lavanta
Salata ve yemek soslarına konan birkaç damla lavanta, cinsel yaşamı güçlendirir.
5
Karanfil tanesi
Karanfil tanesi
Doğal afrodizyakların en güçlülerinden biri olan karanfil tanesi, yorgunluğa da iyi gelir.
6
Haşhaş tohumu
Haşhaş tohumu
Haşhaş tohumu cinsel performansı artırır.
7
Polen
Polen
Son yıllarda afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında belli ölçüde testesteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunuyor. Ayrıca içerisinde birçok vitamin, mineral ve aminoasit bulunur.
8
Zencefil
Zencefil
Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil insanı daha ateşli yapar. (Kanı sulandıran ilaç kullananların dikkatli olmaları gerekiyor. Ayrıca fazla tüketildiğinde de bağırsakları rahatsız eder.) Yemeklerde baharat olarak kullanılabilir. Balla karıştırılıp yenilebilir. Bir hafta veya 10 gün kadar kullanılmalıdır.
9
Tarçın
Tarçın
İştah açıcıdır. Sinirsel rahatlık veren bir kokusu vardır. Gaz söktürücü ve antiseptik özellikleri vardır. Afrodizyak olarak da kullanılabilir. Kışın içilen bitki çaylarına konulabilir. Tarçın yağı hoş kokusundan dolayı masaj yağı olarak da kullanılabilir.
10
Hardal
Hardal
Cinsel bezlerin işleyişini hızlandırır.
11
Süsen
Süsen
Süsen kökü tozu her iki cins için de güçlü bir afrodizyaktır.
12
Yasemin
Yasemin
Likörleri kokulandıran harika kokulu yasemin çiçeği etkili bir uyarıcıdır.
13
Meyan Kökü
Meyan Kökü
Meyan kökünden elde edilen toz, maden suyu ile karıştırılınca kadınlar için çok etkili bir afrodizyak haline gelir.
14
Roka
Roka
Bolca demir ve C vitanimi içeren roka, alyuvarlar için iyidir. Ayrıca cinsel gücü de artırır.
15
Vanilya
Vanilya
Merkezi sinir sistemine etki ederek kokusuyla uyarıcı etki yaratır.
16
17

YORUMLAR


Diğer Galeriler

YHT Kazası Sonrası Paramparça Olan Vagonun İçinden Korkunç Görüntüler Yasak Elma'nın Cinsel İlişki Haritası Kafaları Karıştırdı 13 yıldır Evlerimize Konuk Olan 'Arka Sokaklar' Oyuncularının Değişimleri, Görenleri Hayrete Düşürüyor! Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan'ın Cinsel İlişki Sahnesi Muhafız'a Damga Vurdu Muhafız'ın Ölümsüz Mazhar'ı Bakın Kim Çıktı!