Bir Dönemin Yıldızları Tanınmaz Hale Geldi - Son Dakika

Bir Dönemin Yıldızları Tanınmaz Hale Geldi

15.05.2016 08:51

1

Onlar bir dönem Hollywood'a damgasına vurmuşlardı. Yıllar geçip giderken elbette onlar da etkinlendi. İşte bir zamanlar kitleleri peşinden sürükleyen ünlü isimler ve şimdiki halleri...

2

'Temel İçgüdü' filmiyle yıldızı parlayan 57 yaşındaki Sharon Stone'nun paylaştığı son poz tartışma yarattı Oyuncu Sharon Stone'un, mutfak masasında köpeğiyle birlikte oturup, bir gram makyaj olmayan yüzünü ellerinin arasına aldığı pozu sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

3

Bazıları 57 yaşındaki Stone'un yüzündeki genç görüntünün doğru ışıktan kaynaklandığını ileri sürdü. Bazıları da ünlü oyuncunun elleriyle yüzünü gerdiğini bu yüzden cildinin pürüzsüz bir görüntüsü olduğu yorumunu yaptı. Stone'un fotoğraftaki genç ve farklı görüntüsünü akıllı cep telefonlarındaki filtrelere bağlayanlar da oldu.

4

Senaryo yazarı Joe Eszterhas'ın "Hollywood'un Marilyn Monroe'dan sonra gördüğü tek gerçek sembol" diye tanımladığı Sharon Stone, genç yaştan beri sinema sektöründe. Ancak yıllardır beklediği şöhret ona 34 yaşındayken oynadığı Temel İçgüdü filmiyle geldi. O filmin ardından da kariyer basamaklarını hızla tırmandı. Biri yapımcı Michael Greenburg diğeri gazeteci Phil Bronstein'le olmak üzere iki kez evlenip boşanan Stone'un üç tane evlatlık oğlu bulunuyor.

5

1980'li yıllara damgasını vuran ünlü yıldız Meg Ryan haliyle hayranlarını şaşırttı.

6

İri mavi gözleri, kendine özgü dudak biçimi ve masum bakışlarıyla en güzel kadınların arasında gösteriliyordu.

7

Romantik komedilerle sinema tarihine damgasını vuran Meg Ryan kelimenin tam anlamıyla tanınmayacak hale geldi.

8

Geçirdiği estetik operasyonlar nedeniyle yüzü tanınmayacak hale gelen Ryan'ın aşırı zayıfladığı bu yüzden de göğüslerinin de eriyip gittiği gözlendi.

9

Ryan kısa bir süre önce yaptığı bir söyleşide "Hollywood'da 40 yaşına girmek kesinlikle bir anlama geliyor ama ben sonum gelmiş gibi hissetmiyorum" demişti.

10
11
12

Meg Ryan, özellikle bir kuşağın sinemaseverlerinin hafızasında bu görüntülerle yer edinmişti.

13

Efsane kaptanı Kirk'ü tanıyabidiniz mi? Bugün 78 yaşında olan Kanadalı aktör William Shatner, sekiz yıl önce evlendiği dördüncü eşi Elizabeth Martin'le tatil yaparken fotoğraflandı.

14

Shatner, Uzay Yolu serileri dahil olmak üzere sayısız film ve dizide rol almıştı.

15
16
17
18
19
"Ucuz Roman" ve "Kill Bill" isimli filmlerde aldığı rollerle tanınan ABD'li oyuncu Uma Thurman, yakında zamanda rol aldığı "The Slap" dizisinin New York'ta katıldığı galasında görenleri şaşırtmıştı.

20

Thurman'ı görenler ilk anda tanımakta güçlük çekti.

21

Yeni görüntüsüyle görenleri bir hayli şaşırtan Thurman'ın botoks yaptırdığı düşünülüyor.

22

Estetik uzmanları da Thurman'ın tamamen farklı göründüğü düşüncesinde.

23

Transform adlı estetik cerrahi merkezinin yöneticisi Mark Norfolk da "Uma Thurman kesinlikle dramatik bir değişime uğramış gibi görünüyor. Bence Thurman'a yapılan uygulama aşırıya kaçmış" dedi.

24

Güzel oyuncu uzun süre estetik operasyona direndi ancak görünüşe göre sonunda o da kendini estetik cerrahlara teslim etti.

25

Bir dönem Bridget Jones'un Günlüğü filmi ile tanınan başarılı oyuncu Renee Zellweger şimdilerde tanınmaz halde...

26

O zamanlar duru bir güzelliğe sahip olan oyuncu şimdilerde 45 yaşında...

27

Elle dergisinin düzenlediği Women in Hollywood ödül törenine katılan güzel oyuncu görenleri hayrete düşürmüştü.

28
29
30

Yakın zamanda 63 yaşına girecek olan Liam Neeson son görüntüsüyle korkuttu...

31

New York'ta çıktığı yürüyüşte aşırı zayıf görüntüsüyle kameralara yansıyan ünlü oyuncunun eski halinden artık eser yok...

32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72

Son Dakika Bir Dönemin Yıldızları Tanınmaz Hale Geldi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu