Bir Eroin Bağımlısının İtirafları ve Nefes Kesen Değişimi - Son Dakika

Bir Eroin Bağımlısının İtirafları ve Nefes Kesen Değişimi

4 yıl önce

1
ABD'de eroin bağımlılığı yüzünden ölümün eşiğine gelen genç bir kadının, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ibret verdi. ABD'nin Arizona eyaletinde yaşayan 26 yaşındaki Dejah Hall, ağına düştüğü eroin illetinin yıkıcı etkilerini ve uyuşturucudan kurtulduktan sonraki akılalmaz değişimini insanlara göstermek için kişisel sosyal medya hesabından inanılmaz fotoğraflar paylaştı.

2
Dört yıldır uyuşturucu kullanmayan Hall Facebook'ta paylaştığı fotoğraflara, “Eroin kullandığım dönemde berbat bir haldeydim ve durumum gittikçe kötüye gidiyordu. 2012 senesinde tutuklandım ve ne olduysa bu olaydan sonra oldu. Sonunda Tanrı'ya teslim oldum” yazdı.

3
Yaşadığı o kötü günlerin ‘cehennem'den farksız olduğunu ifade eden genç kadın sözlerine, “Ailesel problemlerden ötürü kendime bir kaçış aradım. Arkadaşlarımla partide eğlenirken ilk kez uyuşturucu denedim. Sonraki günlerde uyuşturucu maddelere bağımlılığım arttı ve her gün düzenli bir şekilde kendimi zehirlemeye başladım” şeklinde devam etti.

4
Ölümle burun buruna geldiğini ve her yönden bir ‘canavar' a dönüştüğünü söyleyen Hall, genç insanlara uyarıda bulunarak bu illete asla bulaşmamalarını istedi.

5
Altı senedir temiz olan ABD'li kadının uyuşturucuyu bıraktıktan sonraki akılalmaz fotoğrafları, sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Haber Yayın Tarihi: 22.12.2016 03:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası'nın fenomen yarışmacısı Paige Turley, kırbaçla kucak dansı yaptı! Sevgilisini öldüren Hintli genç cinayeti canlı yayında itiraf etti Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak, estetikle bambaşka birine dönüştü! Son hali şoke etti Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu!

Son Dakika Haberleri