Bir Eroin Bağımlısının İtirafları ve Nefes Kesen Değişimi - Son Dakika

Bir Eroin Bağımlısının İtirafları ve Nefes Kesen Değişimi

22.12.2016 15:59

1
ABD'de eroin bağımlılığı yüzünden ölümün eşiğine gelen genç bir kadının, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ibret verdi. ABD'nin Arizona eyaletinde yaşayan 26 yaşındaki Dejah Hall, ağına düştüğü eroin illetinin yıkıcı etkilerini ve uyuşturucudan kurtulduktan sonraki akılalmaz değişimini insanlara göstermek için kişisel sosyal medya hesabından inanılmaz fotoğraflar paylaştı.

2
Dört yıldır uyuşturucu kullanmayan Hall Facebook'ta paylaştığı fotoğraflara, “Eroin kullandığım dönemde berbat bir haldeydim ve durumum gittikçe kötüye gidiyordu. 2012 senesinde tutuklandım ve ne olduysa bu olaydan sonra oldu. Sonunda Tanrı'ya teslim oldum” yazdı.

3
Yaşadığı o kötü günlerin ‘cehennem'den farksız olduğunu ifade eden genç kadın sözlerine, “Ailesel problemlerden ötürü kendime bir kaçış aradım. Arkadaşlarımla partide eğlenirken ilk kez uyuşturucu denedim. Sonraki günlerde uyuşturucu maddelere bağımlılığım arttı ve her gün düzenli bir şekilde kendimi zehirlemeye başladım” şeklinde devam etti.

4
Ölümle burun buruna geldiğini ve her yönden bir ‘canavar' a dönüştüğünü söyleyen Hall, genç insanlara uyarıda bulunarak bu illete asla bulaşmamalarını istedi.

5
Altı senedir temiz olan ABD'li kadının uyuşturucuyu bıraktıktan sonraki akılalmaz fotoğrafları, sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Bir Eroin Bağımlısının İtirafları ve Nefes Kesen Değişimi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş