Bir garip olay! Hamile olduğunu, uçakta doğum yapınca anladı - Son Dakika

Bir garip olay! Hamile olduğunu, uçakta doğum yapınca anladı

03.05.2021 12:09

Uçakta bomba paniği, düşme korkusuna şahit olduk da bu kadarıyla ilk kez karşılaşıyoruz. ABD'de bir kadın uçuş sırasında doğum yaptı. Yaşanan olay gayet normal görünse de işin ilgi çekici tarafı, kadının doğum anına kadar hamile olduğundan haberdar olmamasıydı.

1
ABD'deki Salt Lake City'den Hawaii'ye ulaşmak için uçağa binen Lavinia Mounga isimli yolcu hayatı boyunca unutamayacağı bir uçuş tecrübesi yaşadı, tabii ki diğer yolcular da öyle.
2
İngiliz Mirror gazetesinde yer alan habere göre, hamile olduğundan habersiz kadın 30 bin fit yükseklikte, uçakta doğum yaptı.
3
Şans eseri uçaktaki yolculardan birinin hemşire olması sayesinde doğum başarılı geçti. Bebeğin ise 26-27 haftalık olduğu açıklandı.
4
Anne ve Raymond adı verilen sürpriz bebek uçak Hawaii'ye iner inmez hastaneye kaldırıldı ve durumlarının iyi olduğu açıklandı.
5
Bebeğin babası Ethan Magalei, Facebook'ta küçük Raymond'un gelişiyle şaşkına döndüğünü yazdı ve bunu "mucize" olarak nitelendirdi.
6
Uçaktaki bu sürpriz doğum ise çevredekiler tarafından saniye saniye kayıt altına alındı.

7
Doğum anını videoya çeken yolculardan birinin bu anları sosyal medya uygulaması TikTok'a yüklemsi ile bu hikaye kısa sürede viral oldu.

8
Videoda doğumdan hemen sonra hostesin 'Çoğunuzun muhtemelen duymuş olduğu gibi, uçakta yeni bir çocuk doğurduk, güzel bir alkış alalım' dediği duyuluyor.

9
Pek çok kullanıcı kadının hamileyken uçağa binmesini eleştirdi. Ancak, Star Online'a göre baba, eşinin uçakta doğum yapmadan önce hamile olduğunu bilmediğini söyledi.

10

YORUMLAR (3)
  • 123: arkadaş nolur biri açıklasın. nasıl anlamıyor. bebek hiç mi hareket etmiyor karnında dokuz ay geciktim acaba neden diye hiç mi merak etmiyor. nasıl anlamıyorlar Cevap Yaz 9 0 Yayından Kaldır
  • Ahsen : Doğum yapana kadar hamile olduğunu bilmemek YALANIN dibi artık..İçinde kocaman bir şey taşıyorsun, zaman zamanda hareket ediyor, ve vücudunda bazı değişikler oluyor..Bu ne yalan bir kadının hamileliğini bilmemesi.. Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Bir garip olay! Hamile olduğunu, uçakta doğum yapınca anladı - Son Dakika


Advertisement