Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı - Son Dakika

Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı

10.07.2020 14:09

ABD'nin Washington eyaletine bağlı Seattle kentinde bir grup genç, sahildeki kayalıklarda sahipsiz bir bavul buldu. Gençlerin, para var zannedip açtıkları bavuldan insan parçaları çıktı.

1
Seattle'daki Alki Plajı'nda 19 Haziran günü bulunan bavulun içinden çıkanlar, yalnızca bavulu açan gençleri değil, tüm dünyayı dehşete düşürmüştü.

2
19 Haziran günü gerçekleşen olayda, gençler bavulu açtıkları anları kameraya kaydederek TikTok adlı video paylaşım platformunda paylaştı.

3
Bulunan insan parçalarını inceleyen adli tıp ekipleri, parçalanmış cansız bedenleri bulunan kişilerin 35 yaşındaki Jessica Lewis ve 27 yaşındaki sevgilisi Austin 'Cash' Wenner olduğunu duyurdu.

4
Jessica Lewis ve 27 yaşındaki sevgilisi Austin 'Cash' Wenner'in 8 yıldır birlikte oldukları aktarıldı. Şimdiyse çiftin yakınları, cinayeti çözecek bilgi sahiplerini ödüllendirme sözü verdi.

5
Bavulun içinde insan kalıntıları keşfettiklerini söyleyen gençler, bu anları TikTok'ta paylaştı. Dehşete düşen gençlerin paylaşımı, polis ekiplerini de alarma geçirdi.

6
Seattle polisi, soruşturmanın aktif olduğunu, ancak olayla ilgili henüz tutuklama yapılmadığını söyledi.

7
Seattle Polisi konuyla ilgili yaptıkları açıklamada, iki bavul bulunduğunu ve içinden insan parçaları çıktığını duyurmuştu.
8
Akıllara durdunluk veren olay, ABD'nin Washington eyaletine bağlı Seattle kentinde meydana geldi. Bir grup genç sahildeki kayalıklarda sahipsiz bir bavul buldu. Bavulu açtıklarında ise hayatlarının şokunu yaşadılar.
9
KIRO7 adlı haber kanalının aktardığına göre, adli tıp ekipleri, hem Lewis hem de Wenner'in bedenlerinin parçalanmadan önce birkaç kez ateş edilerek öldürüldüğünü belirledi.

10
Jessica Lewis'in teyzesi Gina Jaschke, yeğeninin 16 Haziran günü birden fazla kez ateş edilerek öldürüldüğünü söyledi ve çifte cinayeti çözecek bir bilgi sahibi olan kişilere 10 bin dolar ödül vereceğini aktardı.
11
İlk çantayı buldukları anda yetkililere haber verdiğini söyleyen gençler, Cumartesi günü Duwamish Head'deki şoke edici olayın görüntülerini yayınlamıştı.

12
Acılı teyze Jaschke, yeğeni Jessica Lewis'in hayatında gördüğü en sevgi dolu insan olduğunu söyledi ve Lewis'in geride dört çocuk bıraktığının altını çizdi.

Son Dakika Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (2)
500
Advertisement