Bir gülüş daha yok oldu! Sevgilisi tarafından vahşice öldürülen Pınar'dan geriye bu kareler kaldı - Son Dakika

Bir gülüş daha yok oldu! Sevgilisi tarafından vahşice öldürülen Pınar'dan geriye bu kareler kaldı

21.07.2020 11:21

Muğla'da 16 Temmuz'dan bu yana kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi 27 yaşındaki Pınar Gültekin, sevgilisi tarafından vahşice öldürülmesi tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Pınar'dan geriye ise sosyal medya hesabından paylaştığı bu kareler kaldı.

1
5 gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in ölümü yürekleri yaktı. İstanbul'da yaşayan ailesinin telefonla ulaşamaması sonrası arama çalışmalarının başladığı üniversite öğrencisi 27 yaşındaki Pınar Gültekin'in Muğla'nın Menteşe ilçesinde cansız bedeni bulundu.

2
Pınar Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan şüphelinin, eski erkek arkadaşı C.M.A. olduğu öğrenildi. Şüphelinin bir süre önce kendisini terk eden Pınar ile yeniden birlikte olmak istediği ancak genç kızın reddetmesi üzerine cinayeti işlediği belirlendi.
3
Yapılan araştırma sonrası cinayetin kan donduran detayları da ortaya çıkmaya başladı. Talihsiz genç kadın, şüpheli olay günü konuşmak için otomobiline aldığı Pınar'ı kendisine ait bağ evine götürdü. Burada çıkan tartışmada döverek darp ettiği Pınar, bayıldı. C.M.A. da genç kızı boğarak öldürdü.
4
Eski sevgili C.M.A., Pınar'ın cansız bedenini de varile koyup, ormanlık alana götürüp attı.
5
Olay tüm Türkiye'yi derinden etkiledi. Sosyal medya kullanıcıları genç kadının vahşice katledilmesine Pınar'ın fotoğraflarını paylaşarak isyan etti.

6
Hayatının baharında yaşamına vahşice son verilen Pınar'dan ise geriye hayat dolu, cıvıl cıvıl olduğu anlara ait kareler kaldı...
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Bir gülüş daha yok oldu! Sevgilisi tarafından vahşice öldürülen Pınar'dan geriye bu kareler kaldı - Son Dakika


YORUMLAR (14)
  • aslı : hala burda adamın evlı olması vs gıbı şeyler soylenıyor. 1- evlı olan adam 2- herkesın ozel hayatı da kendını ılgılendırır 3- ama bir can almak hele kı bu sekılde... işte kımsenın boyle bır seye hakkı yok... kıskanmısmıs.. acaba eşini de kıskanmıs mı????? Cevap Yaz 10 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement