Bir Günde 3 Kez Dayak Yedi - Son Dakika

Bir Günde 3 Kez Dayak Yedi

19.08.2010 15:26

1
Dayakçı kocasını şikâyete gitti, dönerken bir kez daha dayak yedi; sonra da tehdit dolu mesajlar aldı

ADAPAZARI'nda şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrı yaşadığı ve boşanma davaları süren eşi tarafından dövüldüğü için şikayete gittiği karakol çıkışında eşi tarafından yine dövülen, daha sonra da kayınbiraderinden dayak yiyen 34 yaşındaki Bahriye Aydoğdu yaşadıklarına isyan etti.

2
Aydoğdu, "Hiç bir ceza almayacaklarını bildikleri için yapıyorlar. Yine yapacaklar. Biliyorum. Bir sey olmuyor. Çünkü devlet, savcılık cezasını vermiyor, bu yüzden dayak yiyorum" dedi.

Olayda ihmali olduğu gerekçesiyle Cumhuriyet Polis Merkezi'nde görevli polislerini de savcılığa şikayet eden 1 çocuk annesi Bahriye Aydoğdu dert yandı.

3
Teşhir olmamak için fotoğraf ve görüntü çektirmek istemeyen Bahriye Aydoğdu, sokaktaki dayak görüntülerinin TV kanallarında ve gazetelerde yayınlanmasından sonra sokağa çıkamaz hale geldiğini belirterek, "Ben mağdurum. Benim fotoğraflarım var. Ancak beni o hale sokan eşim ve kayınbiraderimin adları rumuz olarak kullanıldı" dedi.
4
Eşi Mehmet Aydoğdu ile aynı mahallede otururken tanışıp evlendiklerini söyleyen Bahriye Aydoğdu eşinin kendisini aldattığı için ayrılmaya karar verdiklerini söyledi. Eşinin içki ve kumara olan düşkünlüğü nedeniyle ev yaşantılarının olmadığını ve sık sık çantasından parasını aldığını da öne süren Bahriye Aydoığdu, şikayete gittiğinde polislerin 'karı koca arasında geçen bu konuların suç olmadığını' söyleyerek şikayetini kabul etmediklerini öne sürdü. Bahriye Aydoğdu yaşadıklarını şöyle anlattı:
5
"Ben hasta bakıyorum. Eşim çalışmıyor. İş buluyor bir ay çalışıp bırakıyor. Alkol alıp kumar oynar. Kardeşleri de öyle. Ben evin geçimini üstleniyorum. İcralar geldi. Hakkında tutuklama kararı bile çıktı. Bir süre önce beni aldattığını öğrenince ayrılmaya karar verdim. Boşanma davası açtım. Oğlumu alarak başka eve çıktım. Bir süre önce telefon etti, 'Peşimde mafya var. Bana 500 lira ver. 2 gün sonra vereceğim' dedi. Yardım için parayı verdim.
6
Ancak parayı geri ödemediği gibi telefonları da kapattı. Parayı istemek için kaldıkları dükkandan bozma eve gittiğimde ise beni yumrukladı. Polis merkezine gittim. Arkamdan geldi. Polisler karakolda dışarıda oturuyorlardı Dövülmüşüm, ayağa bile kalkmıyorlar. Şikayetimi anlattım. Bir içeri girmemi, bir dışarı çıkmamı istiyorlar. Lanet olsun dedim. Ayrıldım. Eşim peşimden geldi ve saçımı tutup beni dövdü."

YORUMLAR
500

Son Dakika Bir Günde 3 Kez Dayak Yedi - Son Dakika


Advertisement