Son Dakika Haberleri: Bir Kehanetin Peşine Düşen Hindistanlı Genç, Büyük Bir Risk Alarak Hayatının Aşkını Buldu!

Bir Kehanetin Peşine Düşen Hindistanlı Genç, Büyük Bir Risk Alarak Hayatının Aşkını Buldu!

2 ay önce

Pradyumna Kumar Mahanandia isimli genç, hayatının aşkına dair bir kehanetin peşine düşerek, aşkın cesaret istediğini kanıtlayan hikayesiyle yüzlerde tebessüm yarattı

1
Kahramanlarımızdan biri Hindistan doğumlu
Kahramanlarımızdan biri Hindistan doğumlu
1949 yılında Hindistan'ın küçük bir köyünde dünyaya gelen Pradyumna Kumar Mahanandia, hayatının aşkını bulmak için epey sıra dışı yollardan geçti.
2
Bir kehanetin peşine düştü
Bir kehanetin peşine düştü
Onu, hayatının aşkını bulmak için zorlu yollara düşüren şey ise bir astroloğun, genç erkeğin geleceğine dair bulunduğu kehanetti. Astroloğun kehanetine göre Mahanandia, uzak bir ülkede yaşayan müzisyen, Boğa burcu ve ormanı olan bir kadınla evlenecekti.
3
Doğruluğundan emindi
Doğruluğundan emindi
Mahanandia isimli genç, bir kanala verdiği röportajda, o kehanetin gerçek olacağına neredeyse emin olduğunu söylemişti.
4
Hayatının aşkını gördüğü ilk an
Hayatının aşkını gördüğü ilk an
Mahanandia, o zamanlar geçimini sokak sanatçılığından sağlıyordu. Gencin yanına Charlotte Von Schedvin isimli mavi gözlü ve sarışın bir kadın yaklaştı ve portresinin çizilmesini rica etti. Mahanandia, heyecandan olsa gerek, genç kadının portesini tek seferde çizemedi ve yarın tekrar gelmesini söyledi.
5
Genç adam, umut doluydu
Genç adam, umut doluydu
Charlotte, Mahanandia'nın yanına tam 3 defa geldi. Genç adam, verdiği bir röportajda ''ikinci gelişinde beklediğim kişinin o olduğuna emindim'' cümlesini kullanmıştı.
6
Bütün özellikler uyuyordu!
Bütün özellikler uyuyordu!
Mahanandia, genç kadınla arkadaşlığını ilerletti. Üstelik sohbet ederken genç kadının, Boğa burcu olduğunu, flüt çaldığını ve bir ormanı olduğunu da öğrendi. Genç adam, Charlotte'nin hayatının aşkı olduğuna tamamen emin olmuştu.
7
Charlotte İsveç'e döndü
Charlotte İsveçe döndü
O zamanlar 18 yaşında olan Charlotte, Mahanandia'nın anlattıklarından çok etkilendi ve tatilini 3 hafta daha uzattı. Ancak, genç kadın, orada sonsuza dek kalamazdı ve eve dönmek zorunda kaldı. Mahanandia, tekrar yalnızdı...
8
Hindistan'dan İsveç'e bisikletle ulaştı!
Hindistandan İsveçe bisikletle ulaştı!
Ancak Mahanandia, Charlotte'a kavuşmak konusunda oldukça kararlıydı. Charlotte'ın gidişinden bir buçuk yıl sonra varını yoğunu satarak, bir bisiklet aldı ve İsveç yollarına düştü. Mahanandia, yolda tanıştığı yardımsever insanlar sayesinde, sonunda hedefine ulaştı!
9
Mutlu son!
Mutlu son!
Mahanandia ve Kumar'ın, küçük bir kehanetle başlayan masalı, mutlu sonla bitti.
10
Çocuk sahibi bile oldular
Çocuk sahibi bile oldular
Çiftin, bir erkek bir kız olmak üzere iki de çocuğu var.
11
12
13
14
15
16
17
18

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sahanda Yumurtanın İçine 1 Küp Buz Atınca Bakın Ne Oluyor! Rusya Meclisinden Dünyayı Ayağa Kaldıran Kareler Bella Hadid, Kırmızı Elbisesiyle Roma'yı Salladı! Birçok Kişinin Hayali! Kişi Başı 584 Dolara Mal Oluyor 408 Kiloluk Gencin Korktuğu Başına Geldi! 30 Yaşını Göremeden Hayatını Kaybetti