Bir Kez Daha Estetik Olursa Burnu Düşecek - Son Dakika

Bir Kez Daha Estetik Olursa Burnu Düşecek

3 yıl önce

Hayalinde ki görüntüye kavuşmak için şimdiye kadar 58 estetik ameliyat geçiren 33 yaşındaki 'Human Ken Doll' lakaplı Rodrigo Alves, bir burun ameliyatı daha olursa burnu çürüyüp, düşecek!

1
Küçük kız çocuklarının en sevdiği oyuncaklardan biri olan 'Barbie'nin sevgilisi 'Ken'e benzemek için yapmadığı şey kalmayan Rodrigo Alves, tekrar bir burun estetiği geçirmek için iki uzman doktora başvurdu.

2
3
Doktorlar 12 ay içinde üç burun genişletme ameliyatı geçiren Alves''e komplikasyonlara sebep olan enfeksiyon kaptığını ve çok zarar gördükleri için her hangi bir estetik ameliyat yapması durumunda deri dokularının kısa sürede öleceklerini ve bununda burnunun zamanla çürüyüp, düşeceği uyarısında bulundu. Bunu öğrenen Alves''in yüzündeki şok ifadesi böyle görüntülendi.

4
Doktorlarının söylediğine göre 42 farklı operasyon geçiren burun artık tamamen plastik maddeye dönüştüğü ve vücudunun bu durumu kabul etmediği sebebiyle, Alves'in tedavisi oldukça zor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 08.07.2017 04:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri