Bir tuhaf olay! Genç adam, komşularından çaldığı 126 çift terlikle ilişkiye girdi - Son Dakika

Bir tuhaf olay! Genç adam, komşularından çaldığı 126 çift terlikle ilişkiye girdi

01.06.2020 08:59

Tayland'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 24 yaşındaki bir adam, kendi mahallesinde yaşayan kişilerden çaldığı 126 çift terlikle cinsel ilişkiye girdiğini söyledi.

1
Bazı insanların cinsel eğilimi o kadar farklılık gösteriyor ki şimdi göreceğiniz bu adamın ilgi duyduğu nesne ağzınızı açık bırakacak cinsten.
2
Tayland'da yaşayan 24 yaşındaki Theerapat Klaiya, mahallesindeki evlerden tam 126 adet terlik çaldı. Terlikleri birkaç saat giyen adam, onlarla ilişkiye girdiğini söyledi.

3
Tayland'da Nonthaburi bölgesinin sakinleri polise ayakkabılarının çalındığına dair onlarca şikayet iletti. Olayı araştıran polis ise terlikleri Theerapat Klaiya'nın çaldığını belirledi.
4
Polis, güvenlik kameralarını inceleyerek zanlıya ulaştı ve onu çaldığı terliklerle birlikte saklandığı kiralık evinde buldu.
5
Klaiya polise terlikleri giydikten sonra onlara öpüp sarıldığını, daha sonra vücuduna sürerek ilişkiye girdiğini söyledi.
6
Klaiya, elindeki terliklerin hepsini kullandıktan sonra yeni bir çift arayacağını da belirtti. Polis, Klaiya'nın geniş koleksiyonunda düzinelerce farklı marka, beden ve renk terlik olduğunu söyledi.
7
Polis Binbaşı Albay Ekkaphop Prasitwattanachai, yerel basına bunun Klaiya'nın ilk suçu olmadığını ve daha önce de aynı suçu işlediğini söyledi; "Şüpheliyi tutukladıktan sonra, geçen yıl başka bir bölgede parmak arası terlik çaldığı için tutuklandığını da öğrendik. Sandaletleri iffetsiz amaçlarla çaldığını tamamen itiraf etti, bu nedenle savcıların suçun cezasına karar vermesi için mahkeme gününe kadar hapiste tutulacak."

Son Dakika Bir tuhaf olay! Genç adam, komşularından çaldığı 126 çift terlikle ilişkiye girdi - Son Dakika


YORUMLAR (7)
  • efe: karadenizliyim karadenizde içkiyi yol ortasında içenler,nara atanlar.millete sataşanlar çok gördüm hatta bu durumdan illallah dedim çoğu zaman....ama yirmi senedir gördüğüm adanada içkisini içenlerin pek belli etmeden gayet sakin olduklarını gördüm genellikle taşkınlık yapmadıklarını gördüm... adanalılar kendi hallerinde kurallara uyan çok uyumlu sakin insanlar ama bu adana algısı nereden geliyor???bırakın bu algı işlerini! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • BİRİ: Algı değil gerçektir. Gördüğüm en sapkın başlıkların altında %95 Adana çıkmıştır. Sonra da Samsun. 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement