Doğum için hastaneye gitti! Saatler sonra tüm ülkeyi yasa boğan haber geldi - Son Dakika

Doğum için hastaneye gitti! Saatler sonra tüm ülkeyi yasa boğan haber geldi

03.07.2020 09:51

Koronavirüsün en fazla can aldığı ülkelerden biri olan Brezilya'da, anne olmaya hazırlanan 24 yaşındaki Larissa Blanco da virüs nedeniyle hayatını kaybedenler arasındaydı.İkiz bebeklerine hamile olan genç kadının hikayesi, duyanların gözlerini yaşarttı.

1
Koronavirüsün Latin Amerika'daki merkezi Brezilya'da bilanço ağırlaşırken ülkede ölü sayısı 61 bini geçti. Virüsün aldığı canlardan biri de anne olma hayalleri kuran ve ikizlere hamile genç bir kadındı.

2
Brezilyalı Larissa Blanco, anne olma hayalleri kuran genç bir kadındı. 24 yaşındaki eşi Diego Rodrigues ile ikiz bebek bekliyorlardı.
3
Larissa, Haziran ayı başlarında ağır bir grip geçirdiğini düşünmeye başladığında corona virüs testi yaptırmaya karar verdi.

4
12 Haziran günü test yaptıran genç kadın, sonuç karşısında yıkıldı; corona virüs testi pozitif çıktı. Eşi Diego Rodrigues de yaptırdığı test sonrasında virüse yakalandığını öğrendi.

5
26 Haziran günü durumu ağırlaşan Larissa, apar topar hastaneye kaldırıldı. Ertesi gün Sao Paulo'daki özel hastane Botucatau'ya nakledildi.

6
Aynı gün Larissa doğum yaptı ve ikiz bebekleri Guilherme ve Gustavo dünyaya geldi. Larissa doğum yaptığında Diego da ameliyathanede onunla birlikteydi.
7
Küçük bir komplikasyondan sonra ikinci çocuk doğdu, bu noktada Diego yeni doğan bebeklerin yanında olmak için ameliyathaneden çıktı ve karısını doktorlarla beraber bıraktı.
8
Ancak doktorlar kısa süre sonra Larissa'nın doğum sırasında çok kan kaybettiğini ve acilen kan nakline ihtiyaç duyduğunu söyledi.

9
Sağlık ekibinin Larissa'yı kurtarmak için çabalarına rağmen, genç anne kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
10
Doktorlar,virüs nedeniyle Larissa'nın güçsüz düşmüş olan bedeninin iki doğumu kaldıramadığını açıkladı. Çocuklarının sevinci kursağında kalan Diego Rodrigues, "Perişanım, onu kafamdan çıkaramıyorum." ifadelerini kullandı.

11
Diego, Larissa'nın bebeklerinin yüzünü gördüğünü ve hayalinin gerçekleştiğini söyledi ve ekledi: "Tanrı, Larissa'nın bakmam için bana iki küçük melek bırakmasına izin verdi. Onları ilk gördüğümde çok ağladım, hayatımdaki en güzel şeydi."

Son Dakika Doğum için hastaneye gitti! Saatler sonra tüm ülkeyi yasa boğan haber geldi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)
500
Advertisement