Bir ülke şokta! Güzellik yarışmasının Yeni Zelandalı finalisti canına kıydı - Son Dakika

Bir ülke şokta! Güzellik yarışmasının Yeni Zelandalı finalisti canına kıydı

Yeni Zelanda'daki The Miss World güzellik yarışmasının 23 yaşındaki finalisti Amber-Lee Friis intihar etti. Yarışmanın CEO'su üzüntü içinde haberi doğrularkan, Amber'den geriye canına kıymadan bir önce kardeşiyle sosyal medyada paylaştığı poz kaldı.

1
Yeni Zelanda The Miss World, Facebook sayfasında Amber-Lee Friis'in ölümünü doğruladı.

2
Açıklamada hayatını kaybeden Amber-Lee Friis'in en pozitif yarışmacılardan biri olduğu yazıldı.
3
Yarışmanın en başından beri davranışları ile herkesin hayranlığını kazanan Amber, 2018 yılında kainat güzelliği yarışmasında Yeni Zelanda'yı Tayland'da yapılan yarışmada temsil etmişti.
4
Miss World New Zealand CEOsu Nigel Godfrey, yaptığı açıklamada Amber'in çok enerjik ve dost canlısı bir kişi olduğunu, kendisini tanıdıklarını ve arkadaşları olduğu için gurur duyduklarını söyledi.
5
Amber'den geriye, intihar etmeden bir gün önce kız kardeşi ile sosyal medyada paylaştığı fotoğraf kaldı.
6
Amber'in ölümünden sonra üzüntüye boğulan sevenleri taziye mesajı yayınladılar.

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Yaşlı insanların yardımına koşan güzel tenisçi Katie Boulter büyük takdir topladı Cinsel içerikli film yıldızı Elle Knox, George Floyd ile ilgili konuşma yapınca uçaktan indirildi Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşte kaba inşaatı biten Atatürk Kültür Merkezi'nden ilk görüntüler Tüyleri diken diken eden sır dolu olay! Anne ve bebeğinin birbirinden ayrı yapılan mezarları her seferinde yeniden birleşti Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi