Son Dakika Haberleri: Bir vatoz iğnesiyle hayatını kaybetmişti! Timsah Avcısı'nın oğlundan duygulandıran fotoğraf

Bir vatoz iğnesiyle hayatını kaybetmişti! Timsah Avcısı'nın oğlundan duygulandıran fotoğraf

5 ay önce

Avustralyalı 'Timsah Avcısı' Steve Irwin'in bundan 13 sene evvel bir vatoz ısırığı sonucu ölümü herkesi üzüntüye boğmuş, tüm dünyada haber olmuştu. Steve Irwin'in oğlu bundan 15 yıl önce babasının beslediği aynı timsahı besleyen fotoğrafını paylaşarak babasının izinde olduğunu gösterdi.

1
'Timsah Avcısı' olarak bilinen ve talihsiz bir kaza sonucu hayata gözlerini yuman Steve Irwin'nin oğlu Robert Irwin, resmen babasının izinden gidiyor. Babasının yıllar önce çektirdiği bir fotoğrafı yeniden canlandıran Irwin, babasına benzerliği ile de görenleri şoke etti.
2
Meşhur "Timsah Avcısı" olarak bilinen Steve Irwin neredeyse 13 yıl önce vefat etti. Ama mirası oğlu Robert Irwin'de yaşıyor.
3
Sadece 15 yaşında olan Irwin, tam bir vahşi yaşam meraklısı. Babası kadar maceracı ve vahşi yaşam konusunda tutkulu olduğunu resmen kanıtladı.
4
Annesi Terri ve ablası Bindi ile birlikte Avustralya Hayvanat Bahçesi'nde çalışırken, babasının yaban hayatı koruma hakkındaki önemli mesajlarını eğlence yoluyla yaymaya devam eden bir hayvan uzmanı olan Robert Irwin, televizyonda da iş yapıyor.
5
Geçenlerde hayvanat bahçesindeki 'Timsah Avcısı'nın ünlü bir görüntüsünü yeniden canlandırarak babasına ne kadar benzediğini gösterdi.
6
Ünlü Steve Irwin'in oğlu Robert Irwin kısa süre önce Avustralya Hayvanat Bahçesinde babasının ünlü bir fotoğrafını yeniden canlandırdı.
7
Bu paylaşımı kısa sürede viral oldu. Yalnız bu, baba ve oğlunun ne kadar benzer olduğunu kanıtlayan birçok görüntüden yalnızca biri. Robert, babasına benzerliği ve izinden gitmesiyle geleceğin 'Timsah Avcısı' olacağa benziyor.
8
Türk seyircisinin Discovery Channel'daki programlarından tanıdığı Avustralyalı ünlü "timsah avcısı" Steve Irwin, film çekimi için yaptığı dalışta bir vatozun kuyruk dikeninin kalbine saplaması sonucu öldü.
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 06.07.2019 02:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!