Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı - Son Dakika

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı

21.11.2019 17:11

Bir dönemin en güzel kadınlarından biri olan 62 yaşındaki Prenses Caroline'e bir de şimdi bakın.

1
Duru güzelliğiyle bilinen Monaco prensesi Caroline, geçtiğimiz gün tekne sefasında görüntülendi.
2
62 yaşındaki Caroline, her ne kadar spor tarzı ile dikkat çekse de yıllara yenik düştüğü görüldü.
3
4
5
6
Prenses Caroline kimdir?
Prenses Caroline kimdir?
Prenses Caroline, 23 Ocak 1957 tarihinde Monako'da dünyaya geldi. Tam adı Caroline Louise Marguerite Grimaldi'dir. Monako Prensi olan babası Rainer ile Hollywood yıldızı Grace Kelly'nin ilk çocuğu olan Caroline'in, Albert ve Stephanie adında iki kardeşi var.
7
Orta eğitimini Fransa'da St Mary Ascot okulunda yapan Prenses Caroline, daha sonra da Sorbonne Üniversitesinde felsefe, çocuk psikolojisi ve biyoloji okudu.
8
Monaco Prensesi Caroline, annesi Prenses Grace'in ölümünden sonra küçük kardeşine kol kanat gerdi.

9
Prenses Caroline, hayırseverlik ve sanata olan bağlılığından dolayı, 2 Aralık 2003 tarihinde UNESCO iyi niyet elçisi seçildi ve Prenses Grace Vakfı'nın yöneticisi olarak yardım faaliyetlerini sürdürdü.

10
3 evlilik yaptı
3 evlilik yaptı
Prenses Caroline, ilk evliliğini 29 Haziran 1978 tarihinde 21 yaşında iken, kendisinden 17 yaş büyük olan Fransız iş adamı banker Phillippe Junot ile yaşamını yaptı. Bu evlilik iki yıl sonra 9 Ekim 1980 tarihinde sona erdi.
11
Prenses Caroline ikinci evliliğini ise 29 Aralık 1983 tarihinde İtalyan sanayici Stefano Casiraghi ile yaptı. Andrea Albert Pierre, Charlotte Marie Pomeline ve Pierre Rainier Stefano adında üç çocuğu oldu. Eşi 3 Ekim 1990 tarihinde bir tekne yarışı sırasında ailesinin gözleri önünde geçirdiği kazada hayatını kaybetti. Caroline, eşini kaybettiğinde henüz 30 yaşındaydı.
12
Prenses Caroline, 3. evliliğini ise 23 Ocak 1999 tarihinde Hannover Prensi Ernst August Prinz von Hannover ile yaptı. "Alexandra Charlotte Ulrike Maryam Virginia" adında bir kız çocuğu oldu.
13
14
15
16

Son Dakika Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı - Son Dakika


YORUMLAR (22)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu